Matrace do ohrádky

Již jste si zakoupili dětskou ohrádku Scarlett a ještě ji nemáte vybavenou krásně barevnou hrací dekou?  Vybrat si můžete z motivů pro holčičky, tak pro chlapce. Všechny matrace do ohrádky přesně pasují do ohrádky. Z hlediska bezpečnosti dítěte jsou hrací deky vybavené vysokým ochranným límcem, všitým napevno a dá se přivázat tkaničkami. Tím se stává pro dítě dětská ohrádka s matrací do ohrádky bezpečným místem, jak pro odpočinek, tak pro hraní. Vybrat si můžete v různě barevném dřevěném provedení.

Veškeré matrace do ohrádky, které již vidíte v naší nabídce níže, máme pro Vás připravené skladem s možností rychlé expedice. Hraje si Vaše dítě nejčastěji a hlavně nejraději na zemi?

K matracím samozřejmě nabízíme i kvalitní dětské ohrádky, které lze využít jak v domácnosti, tak i venku. Zaručí Vašim nejmenším bezpečí a pohodlí pro jejich chvíle her, když se Vy zrovna věnujete například domácím pracím.

 
800
599018005990
Značky
Rozměr

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.