Novinky

Jídelní židličky s českou tradicí
Váš mrňous už umí sám sedět a dokonce našel i zalíbení v průzkumu nových chutí? Aby bylo Vaše maličké součástí celé rodiny u jídelního stolu, je praktické pořídit vysokou jídelní židličku, která mu umožní komfortně stolovat společně se svými blízkými v úrovni jídelního stolu. Nabízíme dřevěné židličky ve vysoké úrovni zpracování, jak si můžete prohlédnout níže.
 

Variabilní jídelní židličky 

Díky důmyslnému zpracování lze jídelní židličky využít nejen pro pohodlné stolování, ale po jejich rozložení i jako malý stolek s křesílkem pro období prvního tvoření. Vše je velmi jednoduché a praktické!
Jídelní židlička Scarlett

 

JÍDELNÍ ŽIDLIČKY SCARLETT

Kvalitní jídelní židličky jsou vyrobené z odolného borovicového dřeva. K dostání jsou jak v přírodním provedení, tak i v dekoru olše, wenge, nebo v běleném designu, který je velmi oblíbený. K dostání je i varianta Eco, která je absolutně bez povrchové úpravy, tedy čistě jen přírodního borovicového masivu. 

masiv borovice - bílá   masiv borovice - olše   masiv borovice - přírodní   masiv borovice - wenge
Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - bílá (bělená)    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - olše    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - přírodní    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - wenge 

 

Doplňky k jídelním židličkám

K zakoupení naleznete skladem i PVC vložky na míru. Jedná se o omyvatelné polstrování určené přímo pro jídelní židličky Scarlett. Nabízíme tři barevná provedení, která poslouží jak pro vysokou variantu, tak i pro rozloženou židličku, ze které se vlastně tím okamžikem stává samostatný stolek s křesílkem. 

béžová   modrá   zelená 
PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - béžová    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - modrá    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - zelená 

 

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

Židlička je bez povrchové úpravy

Dětská jídelní židlička Scarlett obsahuje samotnou židličku opatřenou jídelním pultíkem (bez PVC vložky), bezpečnostním pásem a samotným stolečkem. PVC vložka do židličky není součástí výrobku a musí se objednat zvlášť.

Možnost využití:
Po otočení stolečku a nasazení židličky, dle návodu u výrobku, získáme zvýšenou jídelní židličku. Vložka PVC je lehce nasazovací a je vhodná i pro miminka která ještě nedokážou pevně držet hlavičku. PVC lze jednoduše vyndat kvůli hygienické údržbě.


Po odstranění jídelního pultíku ze židličky je využitelná jako klasický stoleček a židlička.


Tento výrobek je možné využívat minimálně do školních let (dokud se dítě vejde), židlička je z dostatečně masivního materiálu a pevné konstrukce.

 

 

Stylové postýlky BABY k posteli rodičů

 

Čekáte miminko a řešíte, kam ho na celou noc pohodlně a bezpečně ukládat tak, abyste ho měla neustále nablízku? A to nejen z hlediska kontroly dechu a tišení při probuzení, ale především i pro kojení. 

Dětské postýlky BABY ScarletT a jejich výhody

Dětské postýlky BABY jsou velmi praktické a dají se snadno připevnit k posteli rodičů. Tudíž vzniká bezpečná plocha, kdy můžete mít miminko blízko a v kontaktu bezprostředně u sebe, aniž byste měla strach, že ho zalehnete a zároveň budete mít dostatek pohodlí sama pro sebe. 

271-1

 

Dětská postýlka k posteli rodičů BABY Scarlett (borovice), st. bok - bílá 90 x 41 cm

Postýlka Baby Scarlett obsahuje:

 • stahovací bok - stahovací mechanizmus je opatřen 2bodovým systémem.
 • nepolohovatelný rošt.
 • k používání postýlky v těsné blízkosti postele rodičů se staženou bočnicí je postýlka vybavena bezpečnostními pásky pro uchycení k lamelám roštu velké postele.


Kolečka ani matrace nejsou součástí postýlky a musí se objednat zvlášť. 

Kvalitní dřevěné postýlky k posteli rodičů BABY Scarlett můžete zakoupit na našem internetovém obchodě celkem v pěti barevných provedeních:

NOVINKY - Scarlett PALA a cestovní postýlka

Dětská postýlka Scarlett Pala s plnou výbavou

Krásná menší postýlka obsahující vše co je potřeba pro klidný spánek miminka. Pro lepší cirkulaci vzduchu je matrace i dno postýlky perforované (perforovaná MDF deska) to zajistí dítěti dostatečné větrání. Pro větší klid miminka je postýlka doplněna nebesy.

Kompletní postýlka Scarlett Pala obsahuje:

 • bavlněný prošívaný koš vyztužený polyesterovým vláknem
 • perforovaná polyuretanová matrace 90 x 41 x 6 cm potažená bavlnou
 • perforovaný polyuretanový polštářek potažený bavlnou
 • bavlněná peřinka s výplní z polyesterových vláken
 • bavlněná nebesa s mašličkou
 • 2 kolečka s brzdou a 2 bez brzdy
 • konstrukce z bukového dřeva
Dětská postýlka Scarlett Pala s plnou výbavou - 90 x 41 cm
 

Zakoupením této postýlky získáte jistotu a bezpečí vašeho dítěte a možnost využití pro další přírůstek do rodiny.

Tato postýlka je určena k používání do té doby, než dítě začne samostatně sedět.

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki 

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki
Cestovní postýlka Scarlett Piki má vnitřní rozměr 120 x 60 cm a je vhodná pro děti od narození do cca 3 let. 
 
 • Cestovní postýlka Scarlett Piky se velmi lehce skládá a rozkládá
 • Je vybavena 2 praktickými kolečky pro snadnější manipulaci.
 • Díky síťce na bocích je dítě uvnitř vždy pod kontrolou
 • Součástí postýlky je praktická cestovní taška
 • Postýlka je vybavena bezpečnostní pojistkou proti složení.
 • Testováno dle evropských norem.
 • Polohování a moskytiéra je k zakoupení zvlášť v našem obchodě

 

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki

 

 

Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki

Polohování do cestovní postýlky je praktický doplněk hlavně pro velmi malé děti. 
Usnadňuje manipulaci s dítětem, zamezuje jinak nutnému naklánění se do postýlky a omezuje tak namáhání páteře maminky. 
Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki

 

 

SÍŤKA PROTI HMYZU NA CESTOVNÍ POSTÝLKU Scarlett PIKI

 

Moskitiéra k cestovní postýlce Scarlett Piki je důležitý doplněk pro klidný spánek vašeho dítěte. Rozměr moskitiéry je stejný jak rozmě postýlky Scarlett Piky, tedy 120 x 60 cm. Okraj moskitiéry je opatřený gumou pro snadné umístění a důkladně utěsnění postýlky, tak aby se zabránilo vniknutí obtížného hmyzu.    

 

 

 

 

NOVINKY - dětské ohrádky a povlečení do postýlek!

Dětské ohrádky představují velice praktický doplněk pro všechny rodiče, kteří chtějí mít děťátko v bezpečí po dobu, kdy potřebují uklidit, uvařit, vyžehlit, či se věnovat dalším neodkladným chvilkovým pracem. Výhoda ohrádky je, že díky kolečkům ji lze po domě nebo bytě snadno a rychle přemístit. Uplatnění najde i na Vaší zahrádce. 

DŘEVĚNÉ OHRÁDKY SCARLETT


Vybírat můžete z mnoha typů, materiálů i barevných provedení. Do veškerých ohrádek si můžete pořídit i podložky do ohrádky, které vytvoří měkké a pohodlné místo pro hraní. 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Luna - přírodní

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Luna - přírodní

 

 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní

Další klasická dřevěná ohrádka, která se stane bezpečným prostorem pro Vaše batole, které je neustále v pohybu a je natolik zvídavé, že by si mohlo bez Vašeho soustavného dohledu i ublížit. Dřevěná ohrádka Scarlett Fany je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. V bočnici jsou tři vyndávací příčky. Montáž i demontáž je velice jednoduchá a obejde se bez jakéhokoli nářadí. Rozměr ohrádky je 98 x 98 cm/ výška ohrádky je 69 cm. 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní 

 

Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice

Pokud milujete bílou eleganci, tato dětská ohrádka je stvořena právě pro Vás. Svými rozměry směle konkuruje ostatním modelům v naší nabídce, osloví Vás například vyvýšenou podlážkou, která izoluje od chladu, či od nepříjemného venkovního povrchu, se kterým by miminka, nebo malé děti ještě neměly přicházet do kontaktu. Dřevěná ohrádka Scarlett je vyrobena z borovicového dřeva. Dno je vyrobeno z MDF obložené molitanem a potažené PVC. Rozměry jsou 98 x 78 x 64 cm. 

Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice    Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice    Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice 

 

 

 

prohlédněte si nejNovější kolekce povlečení do postýlek:

 

 SCARLETT PANDA

Krásné dětské povlečení do postýlky Scarlett Panda je horkou novinkou v našem sortimentu. Jemná bavlna a roztomilý dětský motiv se stanou nepostradatelnou součástí prvních měsíců Vaší maličké ratolesti. Zakoupit můžete kompletní sadu, tedy zavinovačku i povlečení do postýlky s dalšími doplňky. 

Zavinovačka - růžek - Scarlett Panda - bílá    Dětské povlečení 2dílné Scarlett Panda - bílá 100 x 135 cm    Dětské povlečení 6dílné Scarlett Panda - 100 x 135 cm 

 

SCARLETT JAPY

Jako další novinku si dovolujeme představit dětský textil ze série Scarlett Japy. Toto neutrální povlečení do dětské postýlky včetně zavinovačky je provedeno v béžové hřejivé barvě a proto je vhodné jak pro holky, tak i pro kluky. 

Zavinovačka růžek Scarlett JAPY - béžová    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett JAPY - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett JAPY - béžová 90 x 120 cm 
Kojící polštáře pro pohodlí maminek i miminek!

KOJÍCÍ POLŠTÁŘE SCARLETT

Kojící polštáře Scarlett nabízíme jako velkou novinku v našem tradičním sortimentu! Maminky si je oblíbily pro velký komfort a mnoho možností využití, které nabízí. Nabízíme tři jemné barvy - růžovou, béžovou a modrou.

Tvar podkovy nabízí možnost umístění do různých poloh. Kojící polštář si můžete dát klasicky kolem bříška a děťátko uložit bříškem na bříško, jako při klasickém kojení. Stejně tak si ale můžete umísti kojící polštář kolem boku a dítě uložit ze strany.

Velký komfort poskytuje tento polštář například i při kojení dvojčat, které se tak snadno vejdou ke své mamince a ta je může pohodlně nakojit kdykoliv a především kdekoliv právě bude potřeba.

Kojící polštáře Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett

Praktické využití

Díky jemnému materiálu je polštář velmi pohodlný jak pro využití pro kojení, tak třeba i jako opora rostoucího těhotenského bříška při odpočinku, či spánku na boku. Stejně tak jej lze v prvních měsících využít i jako oporu pro uložení miminka na zádech. Pokud se již děťátko snaží převracet, poskytne mu kojící polštář zábranu z obou stran a zároveň mu dodá pocit bezpečí. Díky uložení miminka na polštář bude i samotné kojení pohodlnější, protože maminka nemusí držet váhu miminka při celé délce kojení ve svých rukách, děťátku rovněž umožní pohodlnější příjem stravy a to jak při klasickém kojení, tak i při příkrmech z kojenecké lahvičky.

Kojící polštář má sundavací a pratelný potah ze 100% bavlny, výplň má pak z dutého vlákna.

Rozměry polštáře jsou 115 x 18 cm. 

 

 

Síťky proti hmyzu ochrání Vaše děti kdekoliv!

Letní období sebou bohužel přináší i velmi zvýšený výskyt hmyzu. A to ať už se nalézáte kdekoliv. Otravné mouchy, ale bohužel i pro miminka tolik nebezpečné vosy nebo včely,nebo i všudepřítomní komáři. Hmyz dokáže jemnou a citlivou dětskou pokožku záludně potrápit. Právě proto jsou zde síťky proti hmyzu, které lze zakoupit na veškeré potřeby pro miminka a malé děti. 

Síťky proti hmyzu pro Vaše nejmenší

Vybrat kvalitní síťky proti hmyzu není snadný úkol. Je třeba, aby dokonale pasovaly tam, kam se mají umístit. Pokud totiž někde vznikne jen malá skulinka, otravný a dotěrný hmyz se dostane přímo k Vašemu děťátku a žádná síťka mu nezabrání v tom, aby mu bzučela u ouška a vzbudila ho z tolik cenného, něžného spánku. 

Veškeré síťky, které můžete zakoupit jsou univerzální!

 • Univerzální síť pro ochranu dítěte před nepříjemným hmyzem
 • Velice jednoduchá montáž díky elastické gumě díky které hmyz neproleze pod síť
 • Použití velmi jemného, 100% polyesterového materiálu, který nepropustí ani nejdrobnější hmyz
 • Použití elastické gumy, pomocí které síť těsně obepne kočárek a zabrání tak proniknutí hmyzu k dítěti
 • Je možno prát na 40°C v automatické pračce
 • Prát samostatně, nebo v ochranném obalu, aby nedošlo k poškození síťoviny od pevných součástí

Materiál: 100% tyl

Síťka proti hmyzu 

na autosedačku

Síťka je vhodná na všechny autosedačky.
 
Vhodný doplněk snadno uschováte například do přebalovací tašky a můžete jej tak použít kdykoliv a kdekoliv bude zrovna potřeba! A tedy i při občasném cestování s autosedačkou. 

Síťka proti hmyzu na autosedačku

 

 

Síťka proti hmyzu na hluboký kočárek

Síťka proti hmyzu 

na hluboký kočárek

Síťka je vhodná na všechny hluboké kočárky.

Hluboké kočárky potřebují jiný střih síťky proti hmyzu i pláštěnky, než se využívá pro sportovní kočárky a golfky. Univerzální síťky bohužel často nepasují a vznikají tak průfuky, kterými se hmyz může dostat až k miminku. 

 

Síťka proti hmyzu 

na sportovní kočárek

Síťka je vhodná na všechny sportovní kočárky.

Děti často pozorují při procházkách celý svět. Přes síťku mohou pozorovat také a pokud usnou, víte, že jsou v bezpečí, protože jim nehrozí ani jeden štípanec!

Síťka proti hmyzu na sportovní kočárek

 

Síťka proti hmyzu - Scarlett

Síťka proti hmyzu 

na dětskou postýlku

Univerzální síťka proti hmyzu vhodná na postýlky
o rozměrech 120x60cm i 140x70cm.
 
Pokud máte možnost využít postýlku i venku na čerstvém vzduchu, rozhodně své děťátko nechce spinkat a odpočívat právě zde. Síťka proti hmyzu zajistí klidný a bezpečný spánek po celou dobu. 
Plyma do kočárku se vrací do módy!

 

V kočárku stráví děťátko v prvních měsících života velkoučást dne. Zvláště, pokud se narodí na jaře, či v létě, je třeba kočárek vybavit tak, aby malému andílkovi nebo ani příliš teplo, ani chladno. I letní dny mohou být přeci jen chladné. Právě plymo do kočárku je v tu chvíli perfektní volbou! Pojďte si vybrat z naší barevné nabídky. 

Plymo do kočárku z hebké bavlny

Vybírat můžete jak z klasické krajkové varianty, tak i z dětských barevných kousků tak, jak vidíte v nabídce níže.

aktualita_04_2017_scarlett

 

PLYMA DO KOČÁRKU

Plymo do kočárku

Je libo bílou krajkovou klasiku? Pak si můžete zakoupit právě toto plymo do kočárku. I v dnešní době si ještě mnohé maminky potrpí na čistě bílou barvu, která se hodní univerzální výbavičky. Plyma do kočárků se vrací do módy, proto si můžete vybrat i jednu z šesti variant v nabídce níže. 

Co čtyřdílní souprava SCARLETT MĚSÍČEK obsahuje?

 • povlak na polštářek (37x37 cm)
 • výplň polštářku
 • povlak na peřinku (57x48 cm)
 • výplň peřinky
Ve stejném designovém provedení můžete dále zakoupit i zavinovačky, povlečení do postýlky, nebo do dětské kolébky. Prohlédněte si veškerý sortiment z řady SCARLETT MĚSÍČEK!

 

Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - béžová    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - bílá    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - cappuccino 
Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - modrá    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - růžová    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - zelená 
Španělské deky jsou hebké a hřejivé!

Vybíráte výbavičku pro miminko? Pak neopomeňte hřejivé španělské deky, které díky svému hebkému materiálu poskytnou děťátku komfort a pocit pohodlí. 

Španělské deky pro menší i větší děti!

Vybírat můžete ze široké nabídky kvalitních dek a to jak v různém barevném provedení, tak i v různých rozměrech, především ale v klasické velikosti 80 x 110 cm. 

Díky výhodné ceně si pak můžete pořídit více variant tak, aby mělo Vaše děťátko možnost se zachumlat úplně kdekoliv!

1aktualita_03_2017_scarlett

 

ŠPANĚLSKÉ DEKY

V sortimentu lze najít moderní a hřejivé španělské deky pro nejmenší, ale i pro větší děti, které mají rády pohodlí. Deky lze využít jak na doma, tak i na cestování, protože nezaberou příliš mnoho místa a jsou skladné. Díky kvalitním materiálům se jen tak neseperou a vydrží dlouhý čas. Vybírat můžete ze světlých variant s dětskými roztomilými motivy, nebo máme skladem i španělské deky v různých pastelových barvách. 

Španělská deka 901 akrylová - oranžová, 80 x 110 cm    Španělská deka 901 akrylová - šedá, 80 x 110 cm    Španělská deka B 48 akrylová - červená, 80 x 110 cm    Španělská deka B 48 akrylová - modrá, 80 x 110 cm 

 

Španělská deka B 51 akrylová - modrá, 110 x 140 cm    Španělská deka B 51 akrylová - růžová, 110 x 140 cm    Španělská deka B 52 akrylová - béžová, 80 x 110 cm    Španělská deka B 52 akrylová - fialová, 80 x 110 cm 

 

Španělská deka B12 - béžová, 80 x 110 cm    Španělská deka B12 - modrá, 80 x 110 cm    Španělská deka B12 - růžová, 80 x 110 cm 

 

Španělská deka 222 - modra, 160 x 220 cm    Španělská deka 230 - fialová, 160 x 220 cm 

 

Španělská deka 518 - modrá, 80 x 110 cm    Španělská deka 547 - béžová, 80 x 110 cm    Španělská deka 548 - béžová, 80 x 110 cm    Španělská deka 621 - béžová, 80 x 110 cm 
Pohodlné přebalování a praktický kus nábytku v jednom!

Přebalování miminek je velmi náročnou činností. Péče o malé drobečky je zejména v prvních měsících jejich života velmi náročná. Právě proto jsou přebalovací komody velmi praktickým pomocníkem, který dopřeje komfort, bezpečí a pohodlí nejen dětem, ale především jejich rodičům!

Vyberte si přebalovací komody podle svého gusta!

Vyberte si podle svých představ komodu, která Vám bude sloužit po mnoho let. Nabízíme i praktické doplňky, jako jsou přebalovací podložky a příjemná prostěradla na ně.

 

aktualita_02_2017_scarlett

 

PŘEBALOVACÍ KOMODY

Kousek nábytku, jako jsou právě dětské přebalovací komody poslouží nejen prvních pár měsíců, kdy je lze využívat jako přebalovací pult. Službu udělají i po mnoho let po té, kdy už přebalovat není potřeba, a to jako prádelník, nebo úložný prostor pro další maličkosti v dětském pokojíčku. Vybírat můžete z různých typových provedení i barevných zpracování.

Komoda Scarlett Jakub bílá   Komoda Scarlett Jakub buk
Komoda Scarlett Jakub bílá    Komoda Scarlett Jakub buk 

 

Komoda Míša bílá   Komoda Míša buk   Komoda Míša olše   Komoda Míša světlý dub
Komoda Míša bílá    Komoda Míša buk    Komoda Míša olše    Komoda Míša světlý dub 

 

Komoda Scarlett bílá   Komoda Scarlett buk   Komoda Scarlett světlý dub
Komoda Scarlett bílá    Komoda Scarlett buk    Komoda Scarlett světlý dub 

 

Komoda Scarlett olše   Komoda Scarlett wenge - bílá   Komoda Scarlett buk
Komoda Scarlett olše     Komoda Scarlett wenge - bílá    Komoda Scarlett buk 

 

PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY

Přebalovací podložky jsou měkké a vypolstrované tak, aby děťátku poskytly pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých velikostí a barevných motivů, které podněcují dětskou vnímavost. Na výběr máte i varianty s tvrdou podložkou a vyztuženými boky.

Podložka na komodu - bílá - 74 x 72 cm    Podložka na komodu Scarlett Ála - růžová - 49 x 73    Podložka na komodu Scarlett Ena - dingo modrá - 50 x 74 cm    Podložka na komodu Scarlett Nata - dingo oranžová - 50 x 72 cm  

 

PROSTĚRADLA NA PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY

Není nic horšího, než chladná přebalovací podložka, na kterou se lepí dětský zadeček. Aby bylo přebalování pro Vaše děťátko ještě příjemnější, můžete si nyní k dětským přebalovacím komodám pořídit i podložky včetně prostěradla. Na výběr je několik barev v univerzálním rozměru 85 x 55cm.

             
Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - bílá 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - modrá 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - oranžová 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - růžová 85 x 55 cm 
Bezpečí zaručí dětské ohrádky!
Každá maminka chce pro své děťátko jen to nejlepší. Co se týká bezpečí, je to leckdy velmi těžká otázka. Po celém bytě číhá na malého drobečka, který je tak bezbranný, tolik nebezpečí a nástrah. Jak vyřešit situaci, kdy si potřebujete odběhnout do jiné místnosti a nemůžete vzít svou ratolest sebou?

Vyzkoušejte bezpečné dětské ohrádky!

Klasické dřevěné ohrádky jsou k dostání v našem sortimentu za velmi příznivé ceny. Dbáno je na kvalitu materiálu i provedení. Některé dětské ohrádky lze používat i ve vyvýšené poloze, což uleví manipulaci s maličkým miminkem především Vašim zádům. 
Když je Vaše děťátko starší, stane se pro něj ohrádka místem, kde je v bezpečí a kde si může hrát v klidu se všemi svými hračkami. Stejně tak Vy se můžete bez obav věnovat všem činnostem, u kterých asistence své ratolesti zrovna nevyhledáváte. 
2017-01-11_115341

 

KLASICKÉ DŘEVĚNÉ OHRÁDKY

Šest základních dřevěných dětských ohrádek nabízí různé provedení.  Nižší i vyšší varianty, čtvercové i obdélníkové, zkrátka přesně to, co potřebujete. Snadnou manipulaci Vám usnadní přídavná kolečka, díky kterým ohrádku můžete přesouvat z jedné místnosti do druhé.  

Bela - přírodní   Branko - buk   Klára - buk   Iva - buk
Bela - přírodní    Branko - buk    Klára - buk    Iva - buk 

 

Honzík - borovice   Honzík - buk
Honzík - borovice    Honzík - buk 

 

PLASTOVÉ OHRÁDKY

Velkou výhodou těchto odolných ohrádek je, že je lze umístit i venku! Na své zahrádce tak můžete zajistit kousek bezpečného místa pro svou zvídavou ratolest. Plastové ohrádky lze kombinovat i se zahradním domečkem. Díky své bytelnosti jsou tyto dětské ohrádky velmi vyhledávané i v dětských herničkách. 

Méďa - barevná   Méďa - béžová   Spojka Méďa
Méďa - barevná    Méďa - béžová    Spojka Méďa 

 

MATRACE DO OHRÁDKY

 Aby se Vaše děťátko v ohrádce cítilo co nejlépe, je třeba zvýšit jeho komfort. Měkoučké a polstrované hrací deky, nebo také matrace do ohrádky lze zakoupit v mnoha provedeních. Skladem jsou jak skládací varianty, tak i klasické velké žíněnky s bavlněným, pratelným potahem.

Dáša - classic   Dáša - vivid   Dáša - smart
Dáša - classic    Dáša - vivid    Dáša - smart 

 

Tereza do ohrádky Klára   Daniel do ohrádky Klára   Mráček do ohrádky Klára   Mráček do ohrádky Bela
Tereza do ohrádky Klára    Daniel do ohrádky Klára    Mráček do ohrádky Klára    Mráček do ohrádky Bela 

 

Dráček do ohrádky Honzík   Dráček do ohrádky Pepíček   Žirafa do ohrádky Pepíček   Jiřík do ohrádky Honzík
Dráček do ohrádky Honzík    Dráček do ohrádky Pepíček    Žirafa do ohrádky Pepíček    Jiřík do ohrádky Honzík 

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.