Novinky

NOVINKY! Dětský textil Scarlett Toro za hubičku!

Rádi bychom Vám představili nový dětský textil Scarlett Toro, který je svou barevností vhodný jak pro maličké holčičky, tak i pro kluky. Milé dětské vzory a především pak vysoká kvalita, hebkost a jemnost materiálu je určena pro nejmenší děťátka, která potřebují na své pokožce cítit voňavý a příjemný materiál. Tak, jako u maminky v bříšku, budou spokojení v zavinovačce, nebo v povlečení naší značky. 

ZAVINOVAČKY SCARLETT TORO

Kvalitní dětské zavinovačky Scarlett jsou určeny pro novorozeňátka, která potřebují ke svému klidu cítit stísněnost stejně, jako ji cítila u maminky v bříšku. Dodají jim pocit bezpečí a navíc ještě příjemně zahřejí. Vybírat můžete z novinek ve čtyřech barevných provedení, ke kterým můžete zakoupit i povlečení níže.

Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - modrá    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - růžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - béžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - šedá 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 6DÍLNÁ SCARLETT TORO

Další novinkou je souprava do postýlky Scarlett Toro, která nabízí dokonalý komfort pro spánek v dětské postýlce. Díky ní bude Vaše miminko chráněno před průvanem a chladnějším vzduchem a bude mít svůj klid pro chvilky odpočinku nejen v průběhu noci, ale i při spánku během dne. Souprava se skládá povlečení na polštářek i peřinku a z ochranného límce okolo postýlky. Vše je jednoduše pratelné v pračce.

Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - šedá 90 x 120 cm 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 2DÍLNÁ SCARLETT TORO

Pokud nechcete kupovat vetší soupravu, ale vystačíte si s klasickým povlečením, nabízíme samozřejmě i dvoudílnou soupravu. Dětské povlečení Scarlett Toro tak ve všech barvách můžete zakoupit na našem internetovém obchodě již od 280 Kč v kompletu polštářek a peřinka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu zpracování a jemnost a měkkost bavlny, ze které je povlečení vyráběno.

Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - šedá 90 x 120 cm 
Dětská postýlka KACPER 2 v 1, která se přizpůsobí věku vašeho dítěte

Kvalitní dřevěná postýlka Scarlett Kacper z borovicového dřeva přináší mnohé varianty za jednu cenu! Pojďte se s námi podívat, co všechno můžete získat, když si vyberete právě tuto postýlku 2 v 1!

KACPER - Dětská postýlka 2 v 1

Tato důmyslně uzpůsobená dětská postýlka slouží jak pro ty nejmenší miminka, kterým poskytne komfort a bezpečí, ale bude s nimi růst a děti ji mohou využívat až do věku 6 let. Tedy si za jednu cenu koupíte rostoucí postýlky, která se stane v v pozdějším věku klasickou válendou. Není to chytré řešení?

Dětská postýlka 2v1 - Scarlett KACPER (borovice) - bílá 140 x 70 cm

Dětská postýlka Scarlett Kacper je z kvalitního borovicového dřeva a je k dostání ve dvou barevných provedeních. Jednak v klasické bílé barvě a samozřejmě máme v nabídce i oblíbené přírodní provedení, které je velmi vyhledávané.  

Tato varianta obsahuje vyndavací příčky a rošt nastavitelný do dvou poloh. Když si přinesete domů novorozeňátko, můžete tak rošt pohodlně nastavit do vyvýšené polohy a šetřit tak svou páteř při každém shýbnutí k Vašemu mrňouskovi. Čím je pak děťátko starší a vetší a samozřejmě i zvídavější, je třeba zajistit i v postýlce více bezpečí. Proto je zde druhá varianta v podobě roštu umístěného ve spodní poloze. 

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - BÍLÁ 140 X 70 CM

Bílá dětská postýlka lze doplnit i o další dětský nábytek z naší nabídky. K dostání jsou napříkla přebalovací komody a pulty, skříně a mnoho dalšího. Oblíbený bílý nábytek je pro Vás připraven ve vysoké kvalitě tak, jak jste u naší značky zvyklí.

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - PŘÍRODNÍ 140 X 70 CM

Přírodní provedení dětské postýlky 2 v1 Scarlett Kacper nabízí stejný komfort a možnosti, jako varianta bílá. Stejně tak i v tónu přírodní borovice nabízíme mnoho dalšího pro dětský pokoj tak, aby byl praktický a útulný zároveň. 

Od dětské postýlky až po dětskou válendu

Z klasické dětské postýky se zábranami po každé straně kolem dokola můžete postupem času vytvořit dětskou postýlku s průlezem. Stačí jen vyndat pár příček a rázem zvládne Váše maličké vylézt i slézt bezpečně úplně samo. Dále je možné postranní bočnice sejmout a dpolnit postýlku o bezpečnou nižší bočnici, která děťátko ochrání před pádem, ale zároveň má Vaše děťátko pocit, že už začíná spát ve velké posteli. Posledním krokem je sejmutí bočnice a vytvoření klasické dětské válendy, kterou bude moct Vaše děťátko využívat až do doby, co mu jeho výška dovolí.

 

 

 

Kokosové dětské matrace do postýlky
Chcete pro své děťátko to nejlepší? Pak jistě neopomeňte pořídit velmi kvalitní a bezpečnou matraci do dětské postýlky, která Vašemu nejmenšímu zajistí nejen klidný a zdravý spánek, ale především správný vývoj jeho páteře a tělíčka vůbec.
 
Dětské matrace s kokosovým vláknem
 
Na výběr pro Vás máme mnoho dětských matrací v klasických rozměrech 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm ale i 160 x 70 cm a další. K dostání jsou od naší značky Scarlett i speciálně navržené matrace do našich proutěných košů nebo do kolébek, které taktéž můžete pořídit na našem internetovém obchodě. 


Proč si vybrat matraci s kokosovým vláknem?

Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček. Matrace do postýlky s kokosovým vláknem má výborné prodyšné vlastnosti, čímž napomáhá ke kvalitnějšímu spánku dítěte.
 
 
Dětské matrace do postýlky Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Vybírat můžete z kvalitních kousků, které zajišťují dětem kvalitní a pohodlné ležení a to tedy, jak již bylo zmíněno, nejen po dobu spánku, ale i v době odpočinku, nebo hraní v prostoru postýlky. Značka Scarlett využívá kvalitní materiály, proto jsou velmi oblíbené. 
 
Prohlédněte si naše matrace s kokosovým vláknem, všechny pak naleznete ZDE.

 
Kokosová matrace do postýlky   Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett   Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos   Matrace Scarlett Linda - kokos
Kokosová matrace do postýlky    Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett    Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos     Matrace Scarlett Linda - kokos 

 

 

Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta   Matrace do kolébky - Scarlett Agáta
Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta     Matrace do kolébky - Scarlett Agáta 

 

 
Dětská kokosová matrace Scarlett Agáta je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Potah matrace je ve složení 33% viskóza a 67% polyester. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.
 
Skladem máme tyto varianty:
 

 

 

 

 
Nové dětské postele Scarlett pro větší děti - nyní za akční zaváděcí cenu

 

Odrostlo už vaše miminko dětské postýlce a sháníte novou, větší postel do dětského pokojíčku, kde už bude moci být dítě samotné? Představujeme nové krásné dětské postele, o rozměru 160 x 70 cm.  Nyní nabízíme za zaváděcí cenu 3 200 Kč.

Válendová bočnice v ceně!

Dětské postele jsou pro větší bezpečnost dítěte doplněny o válendovou bočnici, která zabraňuje možnosti padání z postele, než si dítě zvykne na větší prostor. Bočnice je již součástí postele, není nutné ji tedy zakupovat zvlášť.

Postelový rošt také v ceně!

V ceně této postele je také laťkový rošt, vyrobený taktéž z masivního dřeva. 

Výběr ze tří dekorů:

Tyto dětské postele SISI jsou vyrobeny z kvalitního masivního borovicového dřeva a vybrat si můžete ze třech variant. První variantou je postel SISI EKO - která je vyrobena pouze z broušeného dřeva, není lakovaná, ani nijak ošetřená. Další variantou je postel z běleného dřeva a poslední je postel přírodní, lakovaná, která ale samozřejmě vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č.84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.  Dětská postel SISI EKO Dětská postel SISI bílá Dětská postel SISI přírodní

 

Co je vhodné k dokoupení?

K postelím SISI nabízíme ve stejném rozměru - tedy 160 x 70cm také kvalitní matraci Agáta  vyrobenou z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Její výška je 11,5 cm a proto je pro dítě velmi pohodlná.Tato matrace obsahuje pratelný potah. 

Pokud se dítě ještě občas v noci počůrává, pak je dobré použít také matracový chránič. Na postel SISI nabízíme chránič vhodný přímo na matraci Agáta a vhodný na postel SISI. Chránič můžete zakoupit taktéž na našem eshopu - zde

   


Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos


 Matracový chránič na matraci 

matrace Agáta matracový chránič

 

Kojenecký textil Scarlett za hubičku!

V naší nabídce najdete kromě vyhlášených postýlek a dalšího nábytku pro naše nejmenší i velmi kvalitní kojenecký textil. Ať je to už například povlečení do postýlky, nebo mnoho dalšího z nabídky, kterou Vám představíme níže. Dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů a vše naleznete za příjemné ceny. 

Zavinovačky Scarlett

Praktické a hebké zavinovačky Scarlett jsou potřebné hned po narození miminka. Poskytnou mu potřebný pocit bezpečí a tepla, jako když bylo ještě u maminky v bříšku. I pocit stísněnosti je velmi prospěšný a často předejde úzkostnému pláči, když miminko rozhazuje ručičkami a nožičkami. 

Zavinovačka - růžek - Scarlett Béďa - béžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Líza - zelená    Zavinovačka - růžek - Scarlett Filip - modrá    Zavinovačka - růžek - Scarlett Jiřík - béžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Měsíček - růžová 

 

Spací pytle pro miminka Scarlett

Často se stává, že miminka i batolata se v noci odkopávají. Jak ale zabránit, aby jejich malé tělíčko neprochladlo? Pro spokojený a klidný spánek jsou spací pytle, které i při nehybném spánku udrží stálou teplotu. Praktické jsou i na cestování, nebo v chladném prostředí i při bdělém odpočinku. 

Spací pytel - Scarlett Mráček - zelená    Spací pytel - Scarlett Žirafa - žlutá    Spací pytel - Scarlett Slon - růžová    Spací pytel - Scarlett Méďa - modrá    Spací pytel - Scarlett Jiřík - béžová 

 

Dětské ručníky Scarlett

Dětské ručníky z naší nabídky jsou velmi hebké na dotek a poskytují tělíčku příjemný pocit, když jej do nich zabalíte ihned po koupání. Díky praktické kapuci lze miminko do ručníku zabalit celé, aby neprochladlo a cítilo se komfortně. Dodáváme set ručníku i s žínkou, kterou můžete děťátku položit jen tak na bříško, nebo jej pomaličku omývat při koupeli.

Froté ručník - Scarlett s kapucí - meruňková    Froté ručník - Scarlett s kapucí - bílá    Froté ručník - Scarlett s kapucí - zelená    Froté ručník - Scarlett s kapucí - růžová    Froté ručník - Scarlett s kapucí - žlutá 

 

Španělské deky Scarlett

Ve výbavičce by rozhodně neměly chybět hřejivé a měkoučké španělské deky. Jsou užitečné nejen doma, ale i v kočárku na procházky venku, když je zrovna nevlídné počasí. Dokáží spolehlivě zahřát a jsou příjemné na dotek. Prodáváme je v různě barevných kombinacích, provedeních i velikostech. 

Španělská deka B 48 akrylová - červená, 80 x 110 cm    Španělská deka B 51 akrylová - modrá, 110 x 140 cm    Španělská deka B12 - béžová, 80 x 110 cm    Španělská deka 901 akrylová - oranžová, 80 x 110 cm    Španělská deka B 52 akrylová - fialová, 80 x 110 cm 

 

Kojící polštáře Scarlett

Jak si zajistit pohodlné kojení? Co třeba využít moderní kojící polštáře? Díky pratelnému potahu jsou pro Vás stále připravené a pro miminko čisté. Díky jejich tvaru jsou oblíbené pro kojení v mnoha polohách. Poskytují oporu mamince a příjemnou a hlavně prospěšnou polohu při kojení i minimku samotnému.  

Kojící polštář Scarlett - béžový    Kojící polštář Scarlett - modrý    Kojící polštář Scarlett - růžový 
Jídelní židličky s českou tradicí
Váš mrňous už umí sám sedět a dokonce našel i zalíbení v průzkumu nových chutí? Aby bylo Vaše maličké součástí celé rodiny u jídelního stolu, je praktické pořídit vysokou jídelní židličku, která mu umožní komfortně stolovat společně se svými blízkými v úrovni jídelního stolu. Nabízíme dřevěné židličky ve vysoké úrovni zpracování, jak si můžete prohlédnout níže.
 

Variabilní jídelní židličky 

Díky důmyslnému zpracování lze jídelní židličky využít nejen pro pohodlné stolování, ale po jejich rozložení i jako malý stolek s křesílkem pro období prvního tvoření. Vše je velmi jednoduché a praktické!
Jídelní židlička Scarlett

 

JÍDELNÍ ŽIDLIČKY SCARLETT

Kvalitní jídelní židličky jsou vyrobené z odolného borovicového dřeva. K dostání jsou jak v přírodním provedení, tak i v dekoru olše, wenge, nebo v běleném designu, který je velmi oblíbený. K dostání je i varianta Eco, která je absolutně bez povrchové úpravy, tedy čistě jen přírodního borovicového masivu. 

masiv borovice - bílá   masiv borovice - olše   masiv borovice - přírodní   masiv borovice - wenge
Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - bílá (bělená)    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - olše    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - přírodní    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - wenge 

 

Doplňky k jídelním židličkám

K zakoupení naleznete skladem i PVC vložky na míru. Jedná se o omyvatelné polstrování určené přímo pro jídelní židličky Scarlett. Nabízíme tři barevná provedení, která poslouží jak pro vysokou variantu, tak i pro rozloženou židličku, ze které se vlastně tím okamžikem stává samostatný stolek s křesílkem. 

béžová   modrá   zelená 
PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - béžová    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - modrá    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - zelená 

 

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

Židlička je bez povrchové úpravy

Dětská jídelní židlička Scarlett obsahuje samotnou židličku opatřenou jídelním pultíkem (bez PVC vložky), bezpečnostním pásem a samotným stolečkem. PVC vložka do židličky není součástí výrobku a musí se objednat zvlášť.

Možnost využití:
Po otočení stolečku a nasazení židličky, dle návodu u výrobku, získáme zvýšenou jídelní židličku. Vložka PVC je lehce nasazovací a je vhodná i pro miminka která ještě nedokážou pevně držet hlavičku. PVC lze jednoduše vyndat kvůli hygienické údržbě.


Po odstranění jídelního pultíku ze židličky je využitelná jako klasický stoleček a židlička.


Tento výrobek je možné využívat minimálně do školních let (dokud se dítě vejde), židlička je z dostatečně masivního materiálu a pevné konstrukce.

 

 

Stylové postýlky BABY k posteli rodičů

 

Čekáte miminko a řešíte, kam ho na celou noc pohodlně a bezpečně ukládat tak, abyste ho měla neustále nablízku? A to nejen z hlediska kontroly dechu a tišení při probuzení, ale především i pro kojení. 

Dětské postýlky BABY ScarletT a jejich výhody

Dětské postýlky BABY jsou velmi praktické a dají se snadno připevnit k posteli rodičů. Tudíž vzniká bezpečná plocha, kdy můžete mít miminko blízko a v kontaktu bezprostředně u sebe, aniž byste měla strach, že ho zalehnete a zároveň budete mít dostatek pohodlí sama pro sebe. 

271-1

 

Dětská postýlka k posteli rodičů BABY Scarlett (borovice), st. bok - bílá 90 x 41 cm

Postýlka Baby Scarlett obsahuje:

 • stahovací bok - stahovací mechanizmus je opatřen 2bodovým systémem.
 • nepolohovatelný rošt.
 • k používání postýlky v těsné blízkosti postele rodičů se staženou bočnicí je postýlka vybavena bezpečnostními pásky pro uchycení k lamelám roštu velké postele.


Kolečka ani matrace nejsou součástí postýlky a musí se objednat zvlášť. 

Kvalitní dřevěné postýlky k posteli rodičů BABY Scarlett můžete zakoupit na našem internetovém obchodě celkem v pěti barevných provedeních:

NOVINKY - Scarlett PALA a cestovní postýlka

Dětská postýlka Scarlett Pala s plnou výbavou

Krásná menší postýlka obsahující vše co je potřeba pro klidný spánek miminka. Pro lepší cirkulaci vzduchu je matrace i dno postýlky perforované (perforovaná MDF deska) to zajistí dítěti dostatečné větrání. Pro větší klid miminka je postýlka doplněna nebesy.

Kompletní postýlka Scarlett Pala obsahuje:

 • bavlněný prošívaný koš vyztužený polyesterovým vláknem
 • perforovaná polyuretanová matrace 90 x 41 x 6 cm potažená bavlnou
 • perforovaný polyuretanový polštářek potažený bavlnou
 • bavlněná peřinka s výplní z polyesterových vláken
 • bavlněná nebesa s mašličkou
 • 2 kolečka s brzdou a 2 bez brzdy
 • konstrukce z bukového dřeva
Dětská postýlka Scarlett Pala s plnou výbavou - 90 x 41 cm
 

Zakoupením této postýlky získáte jistotu a bezpečí vašeho dítěte a možnost využití pro další přírůstek do rodiny.

Tato postýlka je určena k používání do té doby, než dítě začne samostatně sedět.

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki 

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki
Cestovní postýlka Scarlett Piki má vnitřní rozměr 120 x 60 cm a je vhodná pro děti od narození do cca 3 let. 
 
 • Cestovní postýlka Scarlett Piky se velmi lehce skládá a rozkládá
 • Je vybavena 2 praktickými kolečky pro snadnější manipulaci.
 • Díky síťce na bocích je dítě uvnitř vždy pod kontrolou
 • Součástí postýlky je praktická cestovní taška
 • Postýlka je vybavena bezpečnostní pojistkou proti složení.
 • Testováno dle evropských norem.
 • Polohování a moskytiéra je k zakoupení zvlášť v našem obchodě

 

Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki

 

 

Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki

Polohování do cestovní postýlky je praktický doplněk hlavně pro velmi malé děti. 
Usnadňuje manipulaci s dítětem, zamezuje jinak nutnému naklánění se do postýlky a omezuje tak namáhání páteře maminky. 
Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki

 

 

SÍŤKA PROTI HMYZU NA CESTOVNÍ POSTÝLKU Scarlett PIKI

 

Moskitiéra k cestovní postýlce Scarlett Piki je důležitý doplněk pro klidný spánek vašeho dítěte. Rozměr moskitiéry je stejný jak rozmě postýlky Scarlett Piky, tedy 120 x 60 cm. Okraj moskitiéry je opatřený gumou pro snadné umístění a důkladně utěsnění postýlky, tak aby se zabránilo vniknutí obtížného hmyzu.    

 

 

 

 

NOVINKY - dětské ohrádky a povlečení do postýlek!

Dětské ohrádky představují velice praktický doplněk pro všechny rodiče, kteří chtějí mít děťátko v bezpečí po dobu, kdy potřebují uklidit, uvařit, vyžehlit, či se věnovat dalším neodkladným chvilkovým pracem. Výhoda ohrádky je, že díky kolečkům ji lze po domě nebo bytě snadno a rychle přemístit. Uplatnění najde i na Vaší zahrádce. 

DŘEVĚNÉ OHRÁDKY SCARLETT


Vybírat můžete z mnoha typů, materiálů i barevných provedení. Do veškerých ohrádek si můžete pořídit i podložky do ohrádky, které vytvoří měkké a pohodlné místo pro hraní. 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Luna - přírodní

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Luna - přírodní

 

 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní

Další klasická dřevěná ohrádka, která se stane bezpečným prostorem pro Vaše batole, které je neustále v pohybu a je natolik zvídavé, že by si mohlo bez Vašeho soustavného dohledu i ublížit. Dřevěná ohrádka Scarlett Fany je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. V bočnici jsou tři vyndávací příčky. Montáž i demontáž je velice jednoduchá a obejde se bez jakéhokoli nářadí. Rozměr ohrádky je 98 x 98 cm/ výška ohrádky je 69 cm. 

Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní    Dětská dřevěná ohrádka Scarlett Fany - přírodní 

 

Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice

Pokud milujete bílou eleganci, tato dětská ohrádka je stvořena právě pro Vás. Svými rozměry směle konkuruje ostatním modelům v naší nabídce, osloví Vás například vyvýšenou podlážkou, která izoluje od chladu, či od nepříjemného venkovního povrchu, se kterým by miminka, nebo malé děti ještě neměly přicházet do kontaktu. Dřevěná ohrádka Scarlett je vyrobena z borovicového dřeva. Dno je vyrobeno z MDF obložené molitanem a potažené PVC. Rozměry jsou 98 x 78 x 64 cm. 

Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice    Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice    Dětská ohrádka Scarlett bílá - borovice 

 

 

 

prohlédněte si nejNovější kolekce povlečení do postýlek:

 

 SCARLETT PANDA

Krásné dětské povlečení do postýlky Scarlett Panda je horkou novinkou v našem sortimentu. Jemná bavlna a roztomilý dětský motiv se stanou nepostradatelnou součástí prvních měsíců Vaší maličké ratolesti. Zakoupit můžete kompletní sadu, tedy zavinovačku i povlečení do postýlky s dalšími doplňky. 

Zavinovačka - růžek - Scarlett Panda - bílá    Dětské povlečení 2dílné Scarlett Panda - bílá 100 x 135 cm    Dětské povlečení 6dílné Scarlett Panda - 100 x 135 cm 

 

SCARLETT JAPY

Jako další novinku si dovolujeme představit dětský textil ze série Scarlett Japy. Toto neutrální povlečení do dětské postýlky včetně zavinovačky je provedeno v béžové hřejivé barvě a proto je vhodné jak pro holky, tak i pro kluky. 

Zavinovačka růžek Scarlett JAPY - béžová    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett JAPY - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett JAPY - béžová 90 x 120 cm 
Kojící polštáře pro pohodlí maminek i miminek!

KOJÍCÍ POLŠTÁŘE SCARLETT

Kojící polštáře Scarlett nabízíme jako velkou novinku v našem tradičním sortimentu! Maminky si je oblíbily pro velký komfort a mnoho možností využití, které nabízí. Nabízíme tři jemné barvy - růžovou, béžovou a modrou.

Tvar podkovy nabízí možnost umístění do různých poloh. Kojící polštář si můžete dát klasicky kolem bříška a děťátko uložit bříškem na bříško, jako při klasickém kojení. Stejně tak si ale můžete umísti kojící polštář kolem boku a dítě uložit ze strany.

Velký komfort poskytuje tento polštář například i při kojení dvojčat, které se tak snadno vejdou ke své mamince a ta je může pohodlně nakojit kdykoliv a především kdekoliv právě bude potřeba.

Kojící polštáře Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett

Praktické využití

Díky jemnému materiálu je polštář velmi pohodlný jak pro využití pro kojení, tak třeba i jako opora rostoucího těhotenského bříška při odpočinku, či spánku na boku. Stejně tak jej lze v prvních měsících využít i jako oporu pro uložení miminka na zádech. Pokud se již děťátko snaží převracet, poskytne mu kojící polštář zábranu z obou stran a zároveň mu dodá pocit bezpečí. Díky uložení miminka na polštář bude i samotné kojení pohodlnější, protože maminka nemusí držet váhu miminka při celé délce kojení ve svých rukách, děťátku rovněž umožní pohodlnější příjem stravy a to jak při klasickém kojení, tak i při příkrmech z kojenecké lahvičky.

Kojící polštář má sundavací a pratelný potah ze 100% bavlny, výplň má pak z dutého vlákna.

Rozměry polštáře jsou 115 x 18 cm. 

 

 

Stránka 1 z 3 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.