Novinky

Praktické mantinely do postýlky!

Dětská postýlka představuje nejdůležitější místo v prvních týdnech a měsících života miminka. Tráví v ní mnoho času nejen při nočním spánku, ale i během celého dne. Je zde třeba miminku zajistit komfort, bezpečí a útulné místo pro jeho vývin. K tomu slouží nejen například výběr vhodné postýlky a matrace do postýlky, ale i důkladný výběr dalšího příslušenství.

Mantinely do postýlky

Právě mantinely do postýlky, které Vám zde nyní představujeme, velmi zútulní prostor samotné postýlky, zajistí měkké prostředí, kdy se děťátko při přetočení a posunutí neuhodí o studené a tvrdé příčky a zároveň jej ochrání před chladnějším vzduchem v místnosti nebo průvanem. 

 aktualita_09_2018_scarlett

 

Mantinely do postýlky Scarlett VEGA

Mantinely do postýlky Scarlett Vega jsou vhodné pro postýlky rozměrů 120 x 60 cm. Jsou vyráběny v celkové délce 180 c, a ve výšce 43 cm. Díky vnitřnímu materiálu z dutého vlákna jsou hřejivé a měkké, vnější materiál je ze 100% bavlny a je tak velmi příjemný na dotek. Díky praktickým úchytkám se snadno přivážou na příčky postýlky. Vybírat můžete z mnoha univerzálních i svěžích barev!

 

 

Mantinel do postýlky Scarlett Vega - oranžová

   Mantinel do postýlky Scarlett Vega - bílá   Mantinel do postýlky Scarlett Vega - zelená

 

Mantinel do postýlky Scarlett Vega - béžová   Mantinel do postýlky Scarlett Vega - růžová    Mantinel do postýlky Scarlett Vega - modrá 

 

 

 DALŠÍ OCHRANNÉ LÍMCE A MANTINELY DO DĚTSKÉ POSTÝLKY

V našem sortimentu samozřejmě najdete i mnoho dalších kousků za skvělé ceny a to již od 200 Kč. Mantinely do postýlky jsou vyráběny pro umístění do půlky postýlky. Pokud byste chtěli ochranu podél celého vnitřního obvodu, lze zakoupit dva mantinely a navázat je díky praktickým úchytkám po celé postýlce. Potahy jsou pratelné a lze je prát v pračce. Skladem máme mantinely a ochranné límce do postýlky v mnoha barvách, kromě zobrazených zde například i žluté, béžové, zelené, meruňkové a mnoho dalších. 

 

 Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Hugo - bílá    Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Hugo - růžová   Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Hugo - modrá

 

Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Oto - bílá   Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Oto - růžová   Mantinel do postýlky 4dílný - Scarlett Oto - modrá

 

Mantinel do dětské postýlky - Scarlett froté - bílá    Mantinel do dětské postýlky - Scarlett froté - růžová   Mantinel do dětské postýlky - Scarlett froté - modrá

 

 

NOVINKY - Přebalovací podložky Scarlett BIMBO!

Oblíbený design BIMBO nyní nabízí i krásné a praktické dětské přebalovací podložky Scarlett Bimbo. Připravili jsme pro vás jejich ukázku, včetně dalšího sortimentu Scarlet Bimbo.  

 

PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY SCARLETT BIMBO

Přebalovací podložky Scarlett Bimbo jsou nyní úplnou novinkou. Mají klasický rozměr 50 x 72 cm, výplň z dutého textilního vlákna a povrch je zhotoven z Polyvinylchloridové fólie (PVC). Je vhodná jak pro přebalovací komdy, tak i pro praktické přebalovací pulty, které jsou úspornější na místo. 

 

Podložka na komodu Scarlett Bimbo - bílá - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - zelená - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - modrá - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - béžová - 50 x 72 cm

 

DĚTSKÉ POVLEČENÍ 2DÍLNÉ SCARLETT BIMBO

Dětské povlečení v našem internetovém obchodě je velmi kvalitní a příjemné na dotek. Zpracováváno je z té nejlepší bavlny a lze jej prát v pračce. Dvoudílná sada povlečení obsahuje povlečení na polštář i na peřinku v rozměrech 100 x 135 cm a 40 x 60cm. 

 

Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - růžová 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - zelená 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - modrá 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - béžová 100 x 135 cm 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 14DÍLNÁ SCARLETT BIMBO

Dětský pokojíček můžete kromě přebalovací podložky a komody nebo pultu vybavit i dětskou postýlkou. Do ní vám kromě klasického povlečení můžeme doporučit i tyto krásné dětské soupravy, které obsahují povlečení na peřinku, povlečení na polštářek, ochranný límec na čelo postýlky s výšivkou, výplň do ochranného límce na čelo postýlky, 5x ochranný límec na strany postýlky, 5x výplň do ochranného límce.

 

Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - růžová 100 x 135 cm   Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - zelená 100 x 135 cm   Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - modrá 100 x 135 cm

 

 

Přebalovací podložky na komody a stolky

Přebalovací podložky jsou vhodné jak na klasické přebalovací komody, tak i na pulty, či stolky. Zajistí komfort Vám i děťátku a přebalování si tak společně pokaždé užijete s úsměvem!

Podívejte se nyní i na naši nejnovější přebalovací komodu →

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná
NOVINKY - Dětské koberce s kouzelnou appkou!

V naší nabídce nově najdete také dětské koberce, které mají krásně syté barvy, zajímavé motivy a především moderní vychytávky, které podněcují děti ke hře!

3D dětské koberce - různé velikosti

Dětské koberce si můžete vybírat z kusových provedení ve dvou standardních rozměrech. A sice menší provedení s rozměrem 120 x 200 cm nebo větší koberec ve velikosti 180 x 200 cm. Ceny jsou velmi příznivé!

Scarlett dětský kobereček 3D DINO - 120 x 90 cm
Dětské kusové koberce jsou velmi praktické do každého dětského pokojíčku. Izolují od chladné podlahy a tedy jsou malí raubíři chráněni před studeným povrchem. Výhodou koberců je i to, že je můžete využít i v jiných místnostech, kde chcete, aby děti měly také svoje zázemí. Lze je také snadno přesouvat z místnosti do místnosti, nebo využít při cestování a dovolených. Obzvláště oblíbené a vyhledávané dětské koberce s auty Vám jistě udělají radost, protože ty v chlapeckém pokojíčku nesmí chybět!

 

DĚTSKÉ KOBERCE 3D

Stáhněte si appku pro naše 3D dětské koberce, svěřte svému mrňouskovi mobilní telefon nebo tablet a pozorujte, jak začnou ožívat autíčka nebo zvířátka. Podpořte dětskou fantazii a staňte se součástí moderního světa her. Koberečky šetří dětská kolena a poskytují komfort pro hraní i bez technologických vymožeností. 

 

Scarlett dětský kobereček 3D CITY - 120 x 90 cm Scarlett dětský kobereček 3D DINO - 120 x 90 cm https://www.scarlett.cz/detske-koberce/scarlett-detsky-koberecek-3d-zoo-120-x-90-cm/

 

Scarlett dětský kobereček 3D CITY - 180 x 200 cm Scarlett dětský kobereček 3D DINO - 120 x 200 cm Scarlett dětský kobereček 3D ZOO - 120 x 200 cm

 

 KUSOVÉ DĚTSKÉ KOBERCE

Klasické kusové dětské koberce máme v dostání pro kluky i pro holky. Motivy jsou připravena pro svět autíček, zvířátek, měst a budování i podmořské fantazie. Dětský kobereček nadchne každé mrně, které si rádo hraje na zemi. Podpořte fantazii malého drobečka a dopřejte mu měkký podklad pro jeho hry, do kterých je tak snadné se zapojit. 

 

Scarlett dětský kobereček CITY & MAPA - 120 x 100 cm  Scarlett dětský kobereček Staveniště - 120 x 100 cm

 

Scarlett dětský kobereček CITY & MAPA - 120 x 200 cm  Scarlett dětský kobereček Staveniště - 120 x 200 cm

 

Scarlett dětský kobereček Mořská panna - 120 x 100 cm Scarlett dětský kobereček DinoLand - 120 x 100 cm Scarlett dětský kobereček Mořský svět - 120 x 100 cm

 

Scarlett dětský kobereček Mořská panna - 120 x 200 cm Scarlett dětský kobereček DinoLand - 120 x 200 cm Scarlett dětský kobereček Mořský svět - 120 x 200 cm
Novinky - Dětské hračky na zahradu

 

V těchto letních dnech tráví děti většinu času venku na hřišti, zahradě nebo třeba v parku. Naším úkolem je jim tento čas co nejvíce zpříjemnit.  Hračky na zahradu zaručí, že se malý průzkumníci zabaví a užijí si spoustu legrace. 

Představujeme nové houpačky pro malé holčičky a kluky za bezva ceny!
 

Plastová houpačka barevná 3+

 

Plastová houpačka Pro Holky

Plastová houpačka PRO KLUKY

plastová houpačka Scarlett Plastová houpačka Plastová houpačka - modrá

 

 

A skvělá zábava je také s klouzačkou - tyto patří mezi velmi oblíbené!

Ne vždy nám čas umožní být s dětmi na hřišti. Není pak nic snazšího než udělat dítěti hřiště na zahradě. Chybět by zde neměla   plastová skluzavka Scarlett Méďa. Tato skluzavka má spoustu výhod. Dá se nastavit do dvou výškových úrovní podle věku vašeho dítěte. Z boku skluzavky je umístěn koš s míčem, který je součástí balení. O zábavu s nejmenšími se postará plastová skluzavka Scarlett Žirafa. Je přizpůsobena malým nožičkám a madla po stranách zaručí bezpečný vstup. 

Plastová skluzavka Scarlett Méďa

  PLastová skluzavka Scarlett Žirafa

   Plastové balonky 100 ks

Plastová skluzavka Scarlett Méďa  Plastová skluzavka Scarlett Žirafa Plastové balonky 100 ks

 

 

Plastový nočník/židlička Scarlett Méďa

Naučit děťátko na nočník je občas velmi obtížné. S naší novinkou plastovým nočníkem Scarlett Méďa se to jistě naučí. Tento nočník je  vyroben z kvalitního plastu ve veselých barvách. Během chvilky můžete proměnit nočník na židličku nebo ho sklopit úplně a mít z něho stoličku. Je velmi praktický a motivy medvídků zaručí, že si ho děti oblíbí.  
   

 Plastový nočník Scarlett Méďa  Plastový nočník Scarlett Méďa

 

Oblíbené hračky pro děti na zahradu

Mezi velmi oblíbené hračky patří plastový domečkem Scarlett Eda, děti v něm zažijí nevídané dobrodružství. A když přijdou kamarádi, stačí přidat plastovou ohrádku Scarlett Méďa, a zábava může začít,. Ohrádku můžete díky spojkám neustále rozšiřovat a vybírat můžete z barevné nebo béžové varianty. Výhodou domečku je jeho velmi snadné složení. 

 

Plastový domeček Scarlett Eda plastová ohrádka Scarlett Méďa
NOVINKY TOHOTO MĚSÍCE! PŘEBALOVACÍ PULTY A KOMODY S VANIČKOU

 Mezi naše novinky patří přebalovací komoda s vaničkou Scarlett Ariel. Tato komoda díky svým pastelovým barvám oživí každý dětský pokojíček. Pod přebalovací podložkou se nachází vanička, která dělá z této přebalovací komody jedinečného pomocníka. Díky kolečkům s brzdou se s komodou velmi snadno manipuluje a úložný prostor v podobě šuplíků zaručí, že budete mít vše potřebné pro miminko na jednom místě a vždy po ruce. Velmi praktické jsou také odkládací pult např. na šampon a madlo na ručník. Pokud jste příznivci spíše světlé barvy můžete zvolit variantu v bílém provedení. 

 

Přebalovací komoda s vaničkou Ariel barevná   Přebalovací komoda s vaničkou Ariel bílá


 

 

 Přebalovací komoda Ariel bílá

 

 

Pokud řešíte v bytě každý kousek místa je pro vás ideálním řešením přebalovací pult s vaničkou Scarlett Florida. Jde o přebalovací pult s vaničkou, který můžete velmi rychle složit a uklidit. Díky lehké konstrukci jej můžete používat také na cestách. Součástí přebalovacího pultu je přebalovací podložka s veselými motivy, na kterou můžete použít prostěradlo,pro větší komfort vašeho miminka. Přebalovací pult má také vaničku s hadicí na odtok vody a polici na odkládání potřebných věcí vašeho miminka. Hrášková barva vaničky společně s chromem, tvoří velmi příjemnou barevnou kombinaci. Pult je k dostání také v béžovém provedení.

 

Přebalovací pult s vaničkou Florida zelený Přebalovací pult s vaničkou Florida béžový
 přebalovací pult s vaničkou Florida zelený  Přebalovací pult s vaničkou Florida zelený  přebalovací pult Florida béžový  přebalovací pult Florida béžový

 

 

DOPORUČUJEME novinky z kojeneckého textilu!

2018-04-16_095539

Naše firma nabízí kromě osvědčených dětských postýlek a dalšího nábytku také mnoho dětského textilu. Mezi něj patří především praktické dětské zavinovačky v provedení rychlozavinovaček a samozřejmě také dětské povlečení. Představujeme Vám novinky vhodné pro novorozené holčičky i chlapečky!

Dětské zavinovačky Scarlett jsou ve čtvercovém rozměru 77 x 77 cm. Jsou z velmi hebké 100% bavlny a polyesterového rouna, který je taktéž příjemný na dotek. Díky tomu jsou zavinovačky pro miminka tolik příjemné. Jsou hřejivé a díky pohodlnému zapínání na suchý zip i snadné a rychlé na zabalení miminka. Stísněný pocit dodává maličkým uplakaným uzlíkům pocit, jaký měli u maminky v bříšku a často je ukonejší a uklidní.

Dále ve stejném designu  ke každé zavinovačce nabízíme dvoudílné dětské povlečení Scarlett. Povlečení vyrábíme v klasickém rozměru do dětských postýlek. Polštářek ve velikosti 60 x 40 cm a peřinka 120 x 90 cm.

Vybrat si můžete samozřejmě i prostěradlo do postýlky, ale i mnoho dalšího. Postýlku lze vybavit ochranným límcem, chráničem matrace i samotnou matrací do dětské postýlky, nebo klínem k matraci, která snadno zajistí miminku vyvýšenou polohu. Vše najdete ve velmi kvalitním provedení v naší nabídce!

Scarlett KATKA

Design, který se hodí pro holky i pro kluky! Neutrální béžová barva je doplněna o hravý motiv s žirafami, drobnými kvítky, motýlky a mráčky. Samozřejmostí je provedení ze 100% bavlny a hebký materiál, který poskytne dětem pocit útulného bezpečí.

Zavinovačka růžek Scarlett KATKA - béžová   Zavinovačka růžek Scarlett KATKA - béžová   Dětské povlečení 2dílné Scarlett KATKA - béžová 90 x 120 cm

 

 

Scarlett BERUŠKA 

 Krásná dětská zavinovačkadětské povlečení v hřejivých barvách smetanové a béžové barvy s kvítky, medvídky a beruškami, které se hodí zejména pro malé holčičky. Kvalitní provedení poskytne miminku to nejlepší pohodlí.

Zavinovačka růžek Scarlett BERUŠKA - béžová   https://www.scarlett.cz/zavinovacky-scarlett/zavinovacka-ruzek-scarlett-katka-bezova/   Dětské povlečení 2dílné Scarlett BERUŠKA - béžová 90 x 120 cm

 

Scarlett Oslík

 Roztomilý dětský textil s vyobrazením oslíka v teplých barvách žluté a béžové je vhodný jak pro holky, tak i pro kluky, kteří chtějí odpočívat v hebké a příjemné zavinovačce, nebo v povlečení, které zahřaje.

Zavinovačka růžek Scarlett OSLÍK - béžová   Zavinovačka růžek Scarlett OSLÍK - béžová   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Oslík - béžová 90 x 120 cm

 

 

 

 

NOVINKY! Dětský textil Scarlett Toro za hubičku!

Rádi bychom Vám představili nový dětský textil Scarlett Toro, který je svou barevností vhodný jak pro maličké holčičky, tak i pro kluky. Milé dětské vzory a především pak vysoká kvalita, hebkost a jemnost materiálu je určena pro nejmenší děťátka, která potřebují na své pokožce cítit voňavý a příjemný materiál. Tak, jako u maminky v bříšku, budou spokojení v zavinovačce, nebo v povlečení naší značky. 

ZAVINOVAČKY SCARLETT TORO

Kvalitní dětské zavinovačky Scarlett jsou určeny pro novorozeňátka, která potřebují ke svému klidu cítit stísněnost stejně, jako ji cítila u maminky v bříšku. Dodají jim pocit bezpečí a navíc ještě příjemně zahřejí. Vybírat můžete z novinek ve čtyřech barevných provedení, ke kterým můžete zakoupit i povlečení níže.

Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - modrá    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - růžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - béžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - šedá 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 6DÍLNÁ SCARLETT TORO

Další novinkou je souprava do postýlky Scarlett Toro, která nabízí dokonalý komfort pro spánek v dětské postýlce. Díky ní bude Vaše miminko chráněno před průvanem a chladnějším vzduchem a bude mít svůj klid pro chvilky odpočinku nejen v průběhu noci, ale i při spánku během dne. Souprava se skládá povlečení na polštářek i peřinku a z ochranného límce okolo postýlky. Vše je jednoduše pratelné v pračce.

Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - šedá 90 x 120 cm 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 2DÍLNÁ SCARLETT TORO

Pokud nechcete kupovat vetší soupravu, ale vystačíte si s klasickým povlečením, nabízíme samozřejmě i dvoudílnou soupravu. Dětské povlečení Scarlett Toro tak ve všech barvách můžete zakoupit na našem internetovém obchodě již od 280 Kč v kompletu polštářek a peřinka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu zpracování a jemnost a měkkost bavlny, ze které je povlečení vyráběno.

Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - šedá 90 x 120 cm 
Dětská postýlka KACPER 2 v 1, která se přizpůsobí věku vašeho dítěte

Kvalitní dřevěná postýlka Scarlett Kacper z borovicového dřeva přináší mnohé varianty za jednu cenu! Pojďte se s námi podívat, co všechno můžete získat, když si vyberete právě tuto postýlku 2 v 1!

KACPER - Dětská postýlka 2 v 1

Tato důmyslně uzpůsobená dětská postýlka slouží jak pro ty nejmenší miminka, kterým poskytne komfort a bezpečí, ale bude s nimi růst a děti ji mohou využívat až do věku 6 let. Tedy si za jednu cenu koupíte rostoucí postýlky, která se stane v v pozdějším věku klasickou válendou. Není to chytré řešení?

Dětská postýlka 2v1 - Scarlett KACPER (borovice) - bílá 140 x 70 cm

Dětská postýlka Scarlett Kacper je z kvalitního borovicového dřeva a je k dostání ve dvou barevných provedeních. Jednak v klasické bílé barvě a samozřejmě máme v nabídce i oblíbené přírodní provedení, které je velmi vyhledávané.  

Tato varianta obsahuje vyndavací příčky a rošt nastavitelný do dvou poloh. Když si přinesete domů novorozeňátko, můžete tak rošt pohodlně nastavit do vyvýšené polohy a šetřit tak svou páteř při každém shýbnutí k Vašemu mrňouskovi. Čím je pak děťátko starší a vetší a samozřejmě i zvídavější, je třeba zajistit i v postýlce více bezpečí. Proto je zde druhá varianta v podobě roštu umístěného ve spodní poloze. 

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - BÍLÁ 140 X 70 CM

Bílá dětská postýlka lze doplnit i o další dětský nábytek z naší nabídky. K dostání jsou napříkla přebalovací komody a pulty, skříně a mnoho dalšího. Oblíbený bílý nábytek je pro Vás připraven ve vysoké kvalitě tak, jak jste u naší značky zvyklí.

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - PŘÍRODNÍ 140 X 70 CM

Přírodní provedení dětské postýlky 2 v1 Scarlett Kacper nabízí stejný komfort a možnosti, jako varianta bílá. Stejně tak i v tónu přírodní borovice nabízíme mnoho dalšího pro dětský pokoj tak, aby byl praktický a útulný zároveň. 

Od dětské postýlky až po dětskou válendu

Z klasické dětské postýky se zábranami po každé straně kolem dokola můžete postupem času vytvořit dětskou postýlku s průlezem. Stačí jen vyndat pár příček a rázem zvládne Váše maličké vylézt i slézt bezpečně úplně samo. Dále je možné postranní bočnice sejmout a dpolnit postýlku o bezpečnou nižší bočnici, která děťátko ochrání před pádem, ale zároveň má Vaše děťátko pocit, že už začíná spát ve velké posteli. Posledním krokem je sejmutí bočnice a vytvoření klasické dětské válendy, kterou bude moct Vaše děťátko využívat až do doby, co mu jeho výška dovolí.

 

 

 

Kokosové dětské matrace do postýlky
Chcete pro své děťátko to nejlepší? Pak jistě neopomeňte pořídit velmi kvalitní a bezpečnou matraci do dětské postýlky, která Vašemu nejmenšímu zajistí nejen klidný a zdravý spánek, ale především správný vývoj jeho páteře a tělíčka vůbec.
 
Dětské matrace s kokosovým vláknem
 
Na výběr pro Vás máme mnoho dětských matrací v klasických rozměrech 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm ale i 160 x 70 cm a další. K dostání jsou od naší značky Scarlett i speciálně navržené matrace do našich proutěných košů nebo do kolébek, které taktéž můžete pořídit na našem internetovém obchodě. 


Proč si vybrat matraci s kokosovým vláknem?

Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček. Matrace do postýlky s kokosovým vláknem má výborné prodyšné vlastnosti, čímž napomáhá ke kvalitnějšímu spánku dítěte.
 
 
Dětské matrace do postýlky Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Vybírat můžete z kvalitních kousků, které zajišťují dětem kvalitní a pohodlné ležení a to tedy, jak již bylo zmíněno, nejen po dobu spánku, ale i v době odpočinku, nebo hraní v prostoru postýlky. Značka Scarlett využívá kvalitní materiály, proto jsou velmi oblíbené. 
 
Prohlédněte si naše matrace s kokosovým vláknem, všechny pak naleznete ZDE.

 
Kokosová matrace do postýlky   Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett   Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos   Matrace Scarlett Linda - kokos
Kokosová matrace do postýlky    Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett    Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos     Matrace Scarlett Linda - kokos 

 

 

Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta   Matrace do kolébky - Scarlett Agáta
Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta     Matrace do kolébky - Scarlett Agáta 

 

 
Dětská kokosová matrace Scarlett Agáta je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Potah matrace je ve složení 33% viskóza a 67% polyester. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.
 
Skladem máme tyto varianty:
 

 

 

 

 
Nové dětské postele Scarlett pro větší děti - nyní za akční zaváděcí cenu

 

Odrostlo už vaše miminko dětské postýlce a sháníte novou, větší postel do dětského pokojíčku, kde už bude moci být dítě samotné? Představujeme nové krásné dětské postele, o rozměru 160 x 70 cm.  Nyní nabízíme za zaváděcí cenu 3 200 Kč.

Válendová bočnice v ceně!

Dětské postele jsou pro větší bezpečnost dítěte doplněny o válendovou bočnici, která zabraňuje možnosti padání z postele, než si dítě zvykne na větší prostor. Bočnice je již součástí postele, není nutné ji tedy zakupovat zvlášť.

Postelový rošt také v ceně!

V ceně této postele je také laťkový rošt, vyrobený taktéž z masivního dřeva. 

Výběr ze tří dekorů:

Tyto dětské postele SISI jsou vyrobeny z kvalitního masivního borovicového dřeva a vybrat si můžete ze třech variant. První variantou je postel SISI EKO - která je vyrobena pouze z broušeného dřeva, není lakovaná, ani nijak ošetřená. Další variantou je postel z běleného dřeva a poslední je postel přírodní, lakovaná, která ale samozřejmě vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č.84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.  Dětská postel SISI EKO Dětská postel SISI bílá Dětská postel SISI přírodní

 

Co je vhodné k dokoupení?

K postelím SISI nabízíme ve stejném rozměru - tedy 160 x 70cm také kvalitní matraci Agáta  vyrobenou z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Její výška je 11,5 cm a proto je pro dítě velmi pohodlná.Tato matrace obsahuje pratelný potah. 

Pokud se dítě ještě občas v noci počůrává, pak je dobré použít také matracový chránič. Na postel SISI nabízíme chránič vhodný přímo na matraci Agáta a vhodný na postel SISI. Chránič můžete zakoupit taktéž na našem eshopu - zde

   


Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos


 Matracový chránič na matraci 

matrace Agáta matracový chránič

 

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.