Bezpečí zaručí dětské ohrádky!

Každá maminka chce pro své děťátko jen to nejlepší. Co se týká bezpečí, je to leckdy velmi těžká otázka. Po celém bytě číhá na malého drobečka, který je tak bezbranný, tolik nebezpečí a nástrah. Jak vyřešit situaci, kdy si potřebujete odběhnout do jiné místnosti a nemůžete vzít svou ratolest sebou?

Vyzkoušejte bezpečné dětské ohrádky!

Klasické dřevěné ohrádky jsou k dostání v našem sortimentu za velmi příznivé ceny. Dbáno je na kvalitu materiálu i provedení. Některé dětské ohrádky lze používat i ve vyvýšené poloze, což uleví manipulaci s maličkým miminkem především Vašim zádům. 
Když je Vaše děťátko starší, stane se pro něj ohrádka místem, kde je v bezpečí a kde si může hrát v klidu se všemi svými hračkami. Stejně tak Vy se můžete bez obav věnovat všem činnostem, u kterých asistence své ratolesti zrovna nevyhledáváte. 
2017-01-11_115341

 

KLASICKÉ DŘEVĚNÉ OHRÁDKY

Šest základních dřevěných dětských ohrádek nabízí různé provedení.  Nižší i vyšší varianty, čtvercové i obdélníkové, zkrátka přesně to, co potřebujete. Snadnou manipulaci Vám usnadní přídavná kolečka, díky kterým ohrádku můžete přesouvat z jedné místnosti do druhé.  

Bela - přírodní   Branko - buk   Klára - buk   Iva - buk
Bela - přírodní    Branko - buk    Klára - buk    Iva - buk 

 

Honzík - borovice   Honzík - buk
Honzík - borovice    Honzík - buk 

 

PLASTOVÉ OHRÁDKY

Velkou výhodou těchto odolných ohrádek je, že je lze umístit i venku! Na své zahrádce tak můžete zajistit kousek bezpečného místa pro svou zvídavou ratolest. Plastové ohrádky lze kombinovat i se zahradním domečkem. Díky své bytelnosti jsou tyto dětské ohrádky velmi vyhledávané i v dětských herničkách. 

Méďa - barevná   Méďa - béžová   Spojka Méďa
Méďa - barevná    Méďa - béžová    Spojka Méďa 

 

MATRACE DO OHRÁDKY

 Aby se Vaše děťátko v ohrádce cítilo co nejlépe, je třeba zvýšit jeho komfort. Měkoučké a polstrované hrací deky, nebo také matrace do ohrádky lze zakoupit v mnoha provedeních. Skladem jsou jak skládací varianty, tak i klasické velké žíněnky s bavlněným, pratelným potahem.

Dáša - classic   Dáša - vivid   Dáša - smart
Dáša - classic    Dáša - vivid    Dáša - smart 

 

Tereza do ohrádky Klára   Daniel do ohrádky Klára   Mráček do ohrádky Klára   Mráček do ohrádky Bela
Tereza do ohrádky Klára    Daniel do ohrádky Klára    Mráček do ohrádky Klára    Mráček do ohrádky Bela 

 

Dráček do ohrádky Honzík   Dráček do ohrádky Pepíček   Žirafa do ohrádky Pepíček   Jiřík do ohrádky Honzík
Dráček do ohrádky Honzík    Dráček do ohrádky Pepíček    Žirafa do ohrádky Pepíček    Jiřík do ohrádky Honzík 
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.