Cestovní postýlka PIKI nyní v různých barvách

Patříte k aktivním rodičům, kteří rádi cestují? Neumíte si představit, že svůj volný čas trávíte jen tak doma?  Pak jistě potřebujete vhodně zabalit na cesty i svoji největší radost, své malé, milé děťátko. A máme pro vás skvělou zprávu! Vaše oblíbená cestovní postýlka Scarlett Piki je nyní k dostání v mnoha barvách!

Kam uložit miminko na cestách? Vše řeší cestovní postýlka!

Pohodlná a především praktická a kvalitní postýlka na cestování Scarlett Piki je ideální na chatu, na zahradu, ke kamarádům, nebo na dovolenou! Stačí si vybrat oblíbenou barvu a zvolit  potřebné doplňky.

  What-to-Pack-When-Traveling-With-Baby-2018-722x406

 

CESTOVNÍ POSTÝLKA SCARLETT PIKI

Pokud svůj čas trávíte častým cestováním, představuje cestovní postýlka ideální řešení, kam na cestách uložit ke spánku vaše mrně. Díky síťce vidíte i z dálky dovnitř postýlky, kolečka velmi usnadní manipulaci se samotnou postýlkou a pevná konstrukce vydrží opravdu hodně! Naše cestovní postýlka 120 x 60 cm má klasický rozměr, proto ji vaše ratolest bude moci využívat opravdu poctivě až do věku přibližně 3 let. Cestovní postýlky Scarlett jsou bytelné a jako rodiče jistě oceníte i jejich bezpečnost.

 

Cestovní postýlka Scarlett Piki má vnitřní rozměr 120 x 60 cm

  • Cestovní postýlka Scarlett Piky se velmi lehce skládá a rozkládá
  • Je vybavena 2 praktickými kolečky pro snadnější manipulaci.
  • Díky síťce na bocích je dítě uvnitř vždy pod kontrolou
  • Součástí postýlky je praktická cestovní taška
  • Postýlka je vybavena bezpečnostní pojistkou proti složení
  • Testováno dle evropských norem
  • Polohování a moskitiéra je k zakoupení zvlášť v našem obchodě

 

Cestovní postýlka je vhodná pro děti od narození do cca 3 let.

 

červená   •   oranžová   •   šedá   •   tyrkysová   •   zelená

DOPLŇKY K CESTOVNÍ POSTÝLCE

K cestovním postýlkám nabízíme i perfektní doplňky! Síťka proti hmyzu vám přijde vhod na zahradě i na chalupě, nebo kdekoliv v přírodě a zabrání tak otravnému hmyzu, aby  rušil spánek vašeho drobečka. Upínací polohování na cestovní postýlky je ideální pro první měsíce, kdy se ještě miminko samo nepřetočí nebo neposadí - nemusíte se tak sklánět hluboko do postýlky a budete šetřit svá záda. A naposled pro časté cestování doporučujeme určitě zakoupení skládací matrace do cestovní postýlky, která ještě více zvýší komfort při spinkání.

 

Cestovní postýlka   Síťka proti hmyzu   Polohování   Matrace
Dětská cestovní postýlka Scarlett Piki   Síťka proti hmyzu na cestovní postýlku Scarlett Piki   Polohování do cestovní postýlky Scarlett Piki   Matrace do cestovní potýlky - Scarlett Romas 120 x 60 x 4,5 cm

 

Cestovní taška k dětské postýlce  

Cestovní taška

Samozřejmostí je praktická a bytelná cestovní taška ke každé z barevných variant. Cestovní postýlka se pro vás stane nepostradatelnou výbavou pro vaše cesty!

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.