Dětská nepropustná prostěradla a jejich výhody!

dětské nepropustné prostěradloPatříte mezi moderní a chytré rodiče? Pak jistě víte, že mezi "top prostěradla" se řadí ta nepropustná! Bohužel se najdou stále nedůvěřiví k novým technologiím, kteří nedokážou ocenit výhody tohoto příslušenství do dětské postýlky. 

Připravili jsme pro vás opět pár informací a tipů na téma dětské nepropustné prostěradlo.

Tohle speciálně vyrobené prostěradlo v sobě ukrývá vrstvu, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi. Díky ní je zaručeno suché prostředí při spánku. Zespodu prostěradla je neprodyšná membrána, která patří mezi revoluční prostředky při ochraně kvalitní matrace. Děťátko tedy spinká na příjemném a hebkém prostěradle, které ale nepropustí žádnou vlhkost a tedy neprosákne, pokud se ve spánku zpotí, nebo dokonce počůrá. 

Dalšími nespornými výhodami je antialergický materiál, který je dokonale prodyšný! Pro novorozeňátka, batolátka i větší děti, které se již učí spinkat bez plínky jsou dětská nepropustná prostěradla přesně jako dělaná a vám rodičům ušetří mnoho práce s převlékáním dětské postele když dojde v noci k malé nehodě. Zároveň předchází vznikům podráždění kůže nebo ekzémům, pokud se děťátko zapotí a leží na vlhkém prostěradle celou noc. 

Výhody, kterými se vyznačuje nepropustné prostěradlo:

  • prodyšná membrána nepropouštící vlhkost
  • antibakteriální a antialergické
  • voděodolné
  • úspora peněz - nemusíte kupovat chránič matrace a prostěradlo zvlášť
  • příjemný materiál na dotek
  • kvalitní český výrobek

 

V naší nabídce najdete prostěradla značky Tencel® a samozřejmě i naše vlastní výrobky značky Scarlett. Nabízíme rozměry přesně pro dětské postýlky, tedy 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm. Vybrat si můžete bavlněné nebo froté varianty. V neposlední řadě jsou pro vás připraveny skvělé ceny a mnoho barevných variant pro malé holky i kluky.

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.