Dětská postýlka KACPER 2 v 1, která se přizpůsobí věku vašeho dítěte

Kvalitní dřevěná postýlka Scarlett Kacper z borovicového dřeva přináší mnohé varianty za jednu cenu! Pojďte se s námi podívat, co všechno můžete získat, když si vyberete právě tuto postýlku 2 v 1!

KACPER - Dětská postýlka 2 v 1

Tato důmyslně uzpůsobená dětská postýlka slouží jak pro ty nejmenší miminka, kterým poskytne komfort a bezpečí, ale bude s nimi růst a děti ji mohou využívat až do věku 6 let. Tedy si za jednu cenu koupíte rostoucí postýlky, která se stane v v pozdějším věku klasickou válendou. Není to chytré řešení?

Dětská postýlka 2v1 - Scarlett KACPER (borovice) - bílá 140 x 70 cm

Dětská postýlka Scarlett Kacper je z kvalitního borovicového dřeva a je k dostání ve dvou barevných provedeních. Jednak v klasické bílé barvě a samozřejmě máme v nabídce i oblíbené přírodní provedení, které je velmi vyhledávané.  

Tato varianta obsahuje vyndavací příčky a rošt nastavitelný do dvou poloh. Když si přinesete domů novorozeňátko, můžete tak rošt pohodlně nastavit do vyvýšené polohy a šetřit tak svou páteř při každém shýbnutí k Vašemu mrňouskovi. Čím je pak děťátko starší a vetší a samozřejmě i zvídavější, je třeba zajistit i v postýlce více bezpečí. Proto je zde druhá varianta v podobě roštu umístěného ve spodní poloze. 

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - BÍLÁ 140 X 70 CM

Bílá dětská postýlka lze doplnit i o další dětský nábytek z naší nabídky. K dostání jsou napříkla přebalovací komody a pulty, skříně a mnoho dalšího. Oblíbený bílý nábytek je pro Vás připraven ve vysoké kvalitě tak, jak jste u naší značky zvyklí.

 

DĚTSKÁ POSTÝLKA 2V1 - SCARLETT KACPER (BOROVICE) - PŘÍRODNÍ 140 X 70 CM

Přírodní provedení dětské postýlky 2 v1 Scarlett Kacper nabízí stejný komfort a možnosti, jako varianta bílá. Stejně tak i v tónu přírodní borovice nabízíme mnoho dalšího pro dětský pokoj tak, aby byl praktický a útulný zároveň. 

Od dětské postýlky až po dětskou válendu

Z klasické dětské postýky se zábranami po každé straně kolem dokola můžete postupem času vytvořit dětskou postýlku s průlezem. Stačí jen vyndat pár příček a rázem zvládne Váše maličké vylézt i slézt bezpečně úplně samo. Dále je možné postranní bočnice sejmout a dpolnit postýlku o bezpečnou nižší bočnici, která děťátko ochrání před pádem, ale zároveň má Vaše děťátko pocit, že už začíná spát ve velké posteli. Posledním krokem je sejmutí bočnice a vytvoření klasické dětské válendy, kterou bude moct Vaše děťátko využívat až do doby, co mu jeho výška dovolí.

 

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.