Dětské postele a palandy z masivního bukového dřeva

Horkou novinkou jsou kvalitní dřevěné dětské postele z bukového masivu! Pokud tedy máte doma větší děti a chcete vyměnit malou dětskou postýlku za větší, je čas si prohlédnout tuto naši zbrusu novou nabídku!

Dětské postele a palandy Scarlett

Zaměřili jsme se nyní i na větší holky a kluky a proto nabízíme dětské postele v klasickém velkém rozměru 200 x 90 cm a to jak pro jedináčky, tak i pro sourozence.. ale pozor! I u této kategorie myslíme při tom i na praktičnost tak, jak jste u nás zvyklí.

woman-sleeping-with-her-son-bed_23-2147909401 

 

PATROVÁ POSTEL SCARLETT SOFIE

Patrová postel Scarlett SOFIE - bílá - 200 x 90 cm Patrová postel Scarlett SOFIE - přírodní - 200 x 90 cm

Klasicky vyhlížející dětská palanda, která je u nás nyní nově k dostání v bílé i přírodní barvě. Schůdky postele lze přišroubovat jak na pravou, tak i na levou stranu. Záleží, jak to bude pohodlnější. K palandě máme v nabídce i šuplíky, které slouží jako úložný prostor. A co je super? Tuhle palandu můžete úplně jednoduše rozložit i na dvě samostatné klasické nízké postele!

Naše cena nyní pouze 13 500,- Kč.

 

Vysoká postel Scarlett TOM

Tato vysoká dětská postel z masivu slibuje dobrodružství při spaní tam nahoře každý den.. a to miluje každý malý raubíř! A navíc? Postel díky svému vyvýšení nezabere příliš mnoho místa a v dětském pokojíku a tak vznikne daleko větší prostor pro psací stůl a další vybavení a nebo i pro hraní. A to te to nejdůležitější! Schůdky je možné také přišroubovat na obě dvě strany postele.

Naše cena nyní již od 7 800,- Kč.

Vysoká postel Scarlett TOM - bílá - 200 x 90 cm Vysoká postel Scarlett TOM - přírodní - 200 x 90 cm

 

Dětská Postel Scarlett Safira

Postel Scarlett Safira - bílá - 200 x 90 cm   Postel Scarlett Safira - přírodní - 200 x 90 cm

Také v bílém a přírodním provedení nabízíme nyní nové dětské postele Scarlett Safira, které jsou nízké. S klasickým rozměrem 200 x 90 cm vystačí vaše dítě do vysokého školního věku a možná ještě i pár po tom, jedná se tedy o rozumnou a poctivou investici do dětského pokoje. I k těmto postelím najdete doplňky v podobě šuplíků.

Naše cena nyní již od 4 800,- Kč.

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.