Jídelní židličky s českou tradicí

Váš mrňous už umí sám sedět a dokonce našel i zalíbení v průzkumu nových chutí? Aby bylo Vaše maličké součástí celé rodiny u jídelního stolu, je praktické pořídit vysokou jídelní židličku, která mu umožní komfortně stolovat společně se svými blízkými v úrovni jídelního stolu. Nabízíme dřevěné židličky ve vysoké úrovni zpracování, jak si můžete prohlédnout níže.
 

Variabilní jídelní židličky 

Díky důmyslnému zpracování lze jídelní židličky využít nejen pro pohodlné stolování, ale po jejich rozložení i jako malý stolek s křesílkem pro období prvního tvoření. Vše je velmi jednoduché a praktické!
Jídelní židlička Scarlett

 

JÍDELNÍ ŽIDLIČKY SCARLETT

Kvalitní jídelní židličky jsou vyrobené z odolného borovicového dřeva. K dostání jsou jak v přírodním provedení, tak i v dekoru olše, wenge, nebo v běleném designu, který je velmi oblíbený. K dostání je i varianta Eco, která je absolutně bez povrchové úpravy, tedy čistě jen přírodního borovicového masivu. 

masiv borovice - bílá   masiv borovice - olše   masiv borovice - přírodní   masiv borovice - wenge
Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - bílá (bělená)    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - olše    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - přírodní    Dětská dřevěná jídelní židlička Scarlett KOMBI - masiv borovice - wenge 

 

Doplňky k jídelním židličkám

K zakoupení naleznete skladem i PVC vložky na míru. Jedná se o omyvatelné polstrování určené přímo pro jídelní židličky Scarlett. Nabízíme tři barevná provedení, která poslouží jak pro vysokou variantu, tak i pro rozloženou židličku, ze které se vlastně tím okamžikem stává samostatný stolek s křesílkem. 

béžová   modrá   zelená 
PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - béžová    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - modrá    PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - zelená 

 

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

 

Jídelní dřevěná židlička Scarlett ECO

Židlička je bez povrchové úpravy

Dětská jídelní židlička Scarlett obsahuje samotnou židličku opatřenou jídelním pultíkem (bez PVC vložky), bezpečnostním pásem a samotným stolečkem. PVC vložka do židličky není součástí výrobku a musí se objednat zvlášť.

Možnost využití:
Po otočení stolečku a nasazení židličky, dle návodu u výrobku, získáme zvýšenou jídelní židličku. Vložka PVC je lehce nasazovací a je vhodná i pro miminka která ještě nedokážou pevně držet hlavičku. PVC lze jednoduše vyndat kvůli hygienické údržbě.


Po odstranění jídelního pultíku ze židličky je využitelná jako klasický stoleček a židlička.


Tento výrobek je možné využívat minimálně do školních let (dokud se dítě vejde), židlička je z dostatečně masivního materiálu a pevné konstrukce.

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.