Kojící polštáře pro pohodlí maminek i miminek!

KOJÍCÍ POLŠTÁŘE SCARLETT

Kojící polštáře Scarlett nabízíme jako velkou novinku v našem tradičním sortimentu! Maminky si je oblíbily pro velký komfort a mnoho možností využití, které nabízí. Nabízíme tři jemné barvy - růžovou, béžovou a modrou.

Tvar podkovy nabízí možnost umístění do různých poloh. Kojící polštář si můžete dát klasicky kolem bříška a děťátko uložit bříškem na bříško, jako při klasickém kojení. Stejně tak si ale můžete umísti kojící polštář kolem boku a dítě uložit ze strany.

Velký komfort poskytuje tento polštář například i při kojení dvojčat, které se tak snadno vejdou ke své mamince a ta je může pohodlně nakojit kdykoliv a především kdekoliv právě bude potřeba.

Kojící polštáře Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett Kojící polštář Scarlett

 

 

Kojící polštář Scarlett

Praktické využití

Díky jemnému materiálu je polštář velmi pohodlný jak pro využití pro kojení, tak třeba i jako opora rostoucího těhotenského bříška při odpočinku, či spánku na boku. Stejně tak jej lze v prvních měsících využít i jako oporu pro uložení miminka na zádech. Pokud se již děťátko snaží převracet, poskytne mu kojící polštář zábranu z obou stran a zároveň mu dodá pocit bezpečí. Díky uložení miminka na polštář bude i samotné kojení pohodlnější, protože maminka nemusí držet váhu miminka při celé délce kojení ve svých rukách, děťátku rovněž umožní pohodlnější příjem stravy a to jak při klasickém kojení, tak i při příkrmech z kojenecké lahvičky.

Kojící polštář má sundavací a pratelný potah ze 100% bavlny, výplň má pak z dutého vlákna.

Rozměry polštáře jsou 115 x 18 cm. 

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.