Kokosové dětské matrace do postýlky

Chcete pro své děťátko to nejlepší? Pak jistě neopomeňte pořídit velmi kvalitní a bezpečnou matraci do dětské postýlky, která Vašemu nejmenšímu zajistí nejen klidný a zdravý spánek, ale především správný vývoj jeho páteře a tělíčka vůbec.
 
Dětské matrace s kokosovým vláknem
 
Na výběr pro Vás máme mnoho dětských matrací v klasických rozměrech 120 x 60 cm nebo 140 x 70 cm ale i 160 x 70 cm a další. K dostání jsou od naší značky Scarlett i speciálně navržené matrace do našich proutěných košů nebo do kolébek, které taktéž můžete pořídit na našem internetovém obchodě. 


Proč si vybrat matraci s kokosovým vláknem?

Při výběru je důležité zvolit dostatečně pevnou a pružnou matraci. Dítě na matraci nejen leží, ale také podstatnou část doby strávené v postýlce, sedí nebo stojí. U málo pružných a pevných matrací může docházet k prošlapování až do roštu postýlky a deformování nožiček. Matrace do postýlky s kokosovým vláknem má výborné prodyšné vlastnosti, čímž napomáhá ke kvalitnějšímu spánku dítěte.
 
 
Dětské matrace do postýlky Scarlett jsou vyráběny ve vysoké kvalitě pevnosti a pružnosti. Základním způsobem rozeznání našich matrací je jednoduchý test na dostatečnou pevnost. Při postavení do svislé polohy nemůže být vidět žádné prohnutí a matrace musí zůstat stále rovná. Doporučujeme ověření pevnosti matrace, a to tak, že pevně stlačíme matraci dlaněmi proti sobě. Doporučujeme matrace firmy Scarlett používat z obou stran.

Vybírat můžete z kvalitních kousků, které zajišťují dětem kvalitní a pohodlné ležení a to tedy, jak již bylo zmíněno, nejen po dobu spánku, ale i v době odpočinku, nebo hraní v prostoru postýlky. Značka Scarlett využívá kvalitní materiály, proto jsou velmi oblíbené. 
 
Prohlédněte si naše matrace s kokosovým vláknem, všechny pak naleznete ZDE.

 
Kokosová matrace do postýlky   Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett   Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos   Matrace Scarlett Linda - kokos
Kokosová matrace do postýlky    Matrace kokos/molitan/kokos Scarlett    Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos     Matrace Scarlett Linda - kokos 

 

 

Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta   Matrace do kolébky - Scarlett Agáta
Matrace do proutěného koše - Scarlett Agáta     Matrace do kolébky - Scarlett Agáta 

 

 
Dětská kokosová matrace Scarlett Agáta je vyrobena z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Při výrobě je používána speciální tepelná technologie na odstranění všech roztočů (parazitů). Kokosová vlákna jsou dostatečně pevně slisována a spojena kaučukovým mlíčkem do pružně vrstvy. Potah matrace je ve složení 33% viskóza a 67% polyester. Matrace s kokosovým vláknem je velmi prodyšná a pomáhá ke kvalitnímu spánku a vývoji dítěte. Kokosové vlákno se i po namočení rychle vysuší a vyvětrá. Potahový materiál je sundavací a dá se prát samostatně v pračce, dle návodu k používání.
 
Skladem máme tyto varianty:
 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.