Kvalitní matrace do postýlky pro klidný spánek

Vybíráte výbavičku pro nový přírůstek do rodiny a na řadu právě přišla matrace do dětské postýlky? Pak si důkladně prohlédněte naši širokou nabídku, kde najdete matrace Scarlett v klasickém rozměru 120 x 120, ale i 140 x 70 a další atypické rozměry. Matrací si u nás můžete vybavit i proutěné koše, či kolébky. Veškeré matrace jsou velice kvalitní a podporují zdravý vývoj a klidný spánek Vašeho miminka. 

MATRACE DO POSTÝLKY - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

V nabídce klasické matrace do dětské postýlky si můžete vybrat oblíbenou variantu kokos, ale i kombinace kokos - pohanka, či molitan. Veškeré matrace Scarlett vyhovují vyhláščce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky pro děti do 3 let.

 SCARLETT KOKOS  SCARLETT ANDREA + KLÍN  SCARLETT DENISA + KLÍN  SCARLETT JITKA
       

 

SCARLETT FABIANA  SCARLETT POHANKA-KOKOS  SCARLETT DONA SCARLETT LILI 
       

 

DO PROUTĚNÉHO KOŠE   SCARLETT AGÁTA DO KOLÉBKY
   

 

chrániče dětské matrace - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Díky chrániči matrace se dětská matrace neopotřebí tak rychle a pro Vaše další děťátko zůstane jako nová. Chrániče matrace vyrábíme jak v klasických rozměrech do dětské postýlky, tak i do kolébek, proutěných košů, či do kočárků. 

 NA MATRACI  DO KOLÉBKY  DO PROUTĚNÉHO KOŠE  DO KOČÁRKU 
       

 

klíny k matracím - ZOBRAZIT NAŠI NABÍDKU ZDE

Neopomenutelnou součástí koupě matrace do dětské postýlky je i klín k matracím, který děťátku přirozeně zajistí vyvýšenou polohu. Ta podporuje snadnější dýchání nejen při nachlazení a zabraňuje ublinkávání novorozeňátka.

DO DĚTSKÉ POSTÝLKY DO KOČÁRKU, KOLÉBKY A KOŠE
   
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.