Nové dětské postele Scarlett pro větší děti - nyní za akční zaváděcí cenu

 

Odrostlo už vaše miminko dětské postýlce a sháníte novou, větší postel do dětského pokojíčku, kde už bude moci být dítě samotné? Představujeme nové krásné dětské postele, o rozměru 160 x 70 cm.  Nyní nabízíme za zaváděcí cenu 3 200 Kč.

Válendová bočnice v ceně!

Dětské postele jsou pro větší bezpečnost dítěte doplněny o válendovou bočnici, která zabraňuje možnosti padání z postele, než si dítě zvykne na větší prostor. Bočnice je již součástí postele, není nutné ji tedy zakupovat zvlášť.

Postelový rošt také v ceně!

V ceně této postele je také laťkový rošt, vyrobený taktéž z masivního dřeva. 

Výběr ze tří dekorů:

Tyto dětské postele SISI jsou vyrobeny z kvalitního masivního borovicového dřeva a vybrat si můžete ze třech variant. První variantou je postel SISI EKO - která je vyrobena pouze z broušeného dřeva, není lakovaná, ani nijak ošetřená. Další variantou je postel z běleného dřeva a poslední je postel přírodní, lakovaná, která ale samozřejmě vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č.84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.  Dětská postel SISI EKO Dětská postel SISI bílá Dětská postel SISI přírodní

 

Co je vhodné k dokoupení?

K postelím SISI nabízíme ve stejném rozměru - tedy 160 x 70cm také kvalitní matraci Agáta  vyrobenou z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s PUR pěnou. Její výška je 11,5 cm a proto je pro dítě velmi pohodlná.Tato matrace obsahuje pratelný potah. 

Pokud se dítě ještě občas v noci počůrává, pak je dobré použít také matracový chránič. Na postel SISI nabízíme chránič vhodný přímo na matraci Agáta a vhodný na postel SISI. Chránič můžete zakoupit taktéž na našem eshopu - zde

   


Matrace Scarlett Agáta kokos-molitan-kokos


 Matracový chránič na matraci 

matrace Agáta matracový chránič

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.