Nové přebalovací komody s vaničkou!

Přemýšlíte nad novou přebalovací komodou do dětského pokojíčku nebo domů všeobecně? Zápasíte tak trochu s místem? Pak máme skvělé řešení právě pro vás! A to v nové kolekci, kde najdete lehké přebalovací komody Vela.

Kvalitní a praktická přebalovací komoda!

V nové kolekci najdete 4 barvy odlehčené přebalovací komody s kolečky, která je vybavena třemi šuplíky pro uložení nejrůznějších věcí - třeba dětského oblečení nebo kosmetiky. Dále je zde možnost upevnění přebalovací podložky na vrchní desku a v neposlední řadě pak po odklopení je připravena vanička na koupel pro vaše miminko. Komoda má i praktické odkládací boxíky a také kolečka pro snadnou manipulaci.

5540-4_1890-komoda-s-vanickou-bila-low 

 

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett Vela

Při manipulaci s komodou oceníte kolečka, díky nimž s ní lze velice snadno přejíždět o bytě, či po domě. Dvě kolečka jsou opatřena brzdou. Horní deska, na kterou lze připevnit přebalovací podložku je připevněna na otočných kloubech, proto je zvedání nebo její odklopení taktéž velmi jednoduché. Pod touto deskou je umístěna vanička. Pro snadný odtok použité vody je komoda opatřena výtokovou hadicí s uzávěrem. Po koupeli vašeho miminka tedy můžete s komodou přejet do koupelny, na wc, nebo dát ke komodě jen kýbl a vaničku jednoduše vypustit. Přebalovací komody Vela nabízíme ve čtyřech barevných provedeních.

 

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett Vela - bílá   Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett Vela - přírodní   Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett Vela - ořech   Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett Vela - slonová kost

 

Zde si můžete prohlédnout detailní náhledy komody: 

 

  

Nalepovací zvířátko na nábytek - medvídci

Nalepovací zvířátko na nábytek

Aby vaše komoda byla ještě o něco hezčí, můžete ji doplnit o roztomilý dětský motiv - nalepovací medvídky z lakovaného MDF. Díky důmyslnému provedení je můžete použít i na další kousky nábytku v dětském pokojíčku. Lze je pak snadno z nábytku odstranit.

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.