NOVÉ skládací žíněnky Scarlett Dáša!

Mezi novinky na našem internetovém obchodě patří úžasné skládací žíněnky Scarlett Dáša, které jsou nyní nově ve čtyřech barevných provedení k dostání za skvělou cenu!

Skládací žíněnky pro naše nejmenší

Ať už chcete pořídit dětem žíněnku na hraní nebo na cvičení, jedná se o skvělou volbu. Dovolte nám představit vám výhody skládací žíněnky Scarlett Dáša, která by mohla být perfektním vánočním dárkem!

Skládací žíněnka Dáša

 

 SKLÁDACÍ ŽÍNĚNKA DÁŠA

Velmi kvalitní žíněnka na hry pro vaše děti. Skládací žíněnka je tvořena 4 velkými díly pro snadné skládání. Povrch žíněnky je snadno a hygienicky udržovatelný. Unikátní systém tlumení nárazů ochrání vaše děti před nepříjemnými dopady. Vnitřní část je tvořena 6 vrstvami pevné, profilované pěny. Celkové zpracování žíněnky je velmi nadstandardní a jedná se tak o velmi kvalitní výrobek. Žíněnku mohou používat stejně dobře dospělí pro všechny své aerobní, relaxační i cvičební aktivity.
Rozměr rozložené žíněnky je 200 x 140 x 4 cm.

 

Skládací žíněnka Scarlett Dáša - šedá   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - béžová   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - růžová   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - modrá

 

Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid

 

Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid   Skládací žíněnka Scarlett Dáša - vivid

 

Materiál:
potah: nezávadná PU textilie
výplň: vysoce elastická ECO PE pěna

Při výrobě žíněnky nejsou použita žádná chemická pojiva. Jednotlivé vrstvy jsou pouze lisovány za tepla. Z žíněnky se tedy neuvolňují žádné chemické látky ani pachy. 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.