NOVINKY! Dětský textil Scarlett Toro za hubičku!

Rádi bychom Vám představili nový dětský textil Scarlett Toro, který je svou barevností vhodný jak pro maličké holčičky, tak i pro kluky. Milé dětské vzory a především pak vysoká kvalita, hebkost a jemnost materiálu je určena pro nejmenší děťátka, která potřebují na své pokožce cítit voňavý a příjemný materiál. Tak, jako u maminky v bříšku, budou spokojení v zavinovačce, nebo v povlečení naší značky. 

ZAVINOVAČKY SCARLETT TORO

Kvalitní dětské zavinovačky Scarlett jsou určeny pro novorozeňátka, která potřebují ke svému klidu cítit stísněnost stejně, jako ji cítila u maminky v bříšku. Dodají jim pocit bezpečí a navíc ještě příjemně zahřejí. Vybírat můžete z novinek ve čtyřech barevných provedení, ke kterým můžete zakoupit i povlečení níže.

Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - modrá    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - růžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - béžová    Zavinovačka - růžek - Scarlett Toro - šedá 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 6DÍLNÁ SCARLETT TORO

Další novinkou je souprava do postýlky Scarlett Toro, která nabízí dokonalý komfort pro spánek v dětské postýlce. Díky ní bude Vaše miminko chráněno před průvanem a chladnějším vzduchem a bude mít svůj klid pro chvilky odpočinku nejen v průběhu noci, ale i při spánku během dne. Souprava se skládá povlečení na polštářek i peřinku a z ochranného límce okolo postýlky. Vše je jednoduše pratelné v pračce.

Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 6dílná Scarlett TORO - šedá 90 x 120 cm 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 2DÍLNÁ SCARLETT TORO

Pokud nechcete kupovat vetší soupravu, ale vystačíte si s klasickým povlečením, nabízíme samozřejmě i dvoudílnou soupravu. Dětské povlečení Scarlett Toro tak ve všech barvách můžete zakoupit na našem internetovém obchodě již od 280 Kč v kompletu polštářek a peřinka. Vysoký důraz je kladen na kvalitu zpracování a jemnost a měkkost bavlny, ze které je povlečení vyráběno.

Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - modrá 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - růžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - béžová 90 x 120 cm    Souprava do postýlky 2dílná Scarlett Toro - šedá 90 x 120 cm 
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.