Novinky - Dětské hračky na zahradu

 

V těchto letních dnech tráví děti většinu času venku na hřišti, zahradě nebo třeba v parku. Naším úkolem je jim tento čas co nejvíce zpříjemnit.  Hračky na zahradu zaručí, že se malý průzkumníci zabaví a užijí si spoustu legrace. 

Představujeme nové houpačky pro malé holčičky a kluky za bezva ceny!
 

Plastová houpačka barevná 3+

 

Plastová houpačka Pro Holky

Plastová houpačka PRO KLUKY

plastová houpačka Scarlett Plastová houpačka Plastová houpačka - modrá

 

 

A skvělá zábava je také s klouzačkou - tyto patří mezi velmi oblíbené!

Ne vždy nám čas umožní být s dětmi na hřišti. Není pak nic snazšího než udělat dítěti hřiště na zahradě. Chybět by zde neměla   plastová skluzavka Scarlett Méďa. Tato skluzavka má spoustu výhod. Dá se nastavit do dvou výškových úrovní podle věku vašeho dítěte. Z boku skluzavky je umístěn koš s míčem, který je součástí balení. O zábavu s nejmenšími se postará plastová skluzavka Scarlett Žirafa. Je přizpůsobena malým nožičkám a madla po stranách zaručí bezpečný vstup. 

Plastová skluzavka Scarlett Méďa

  PLastová skluzavka Scarlett Žirafa

   Plastové balonky 100 ks

Plastová skluzavka Scarlett Méďa  Plastová skluzavka Scarlett Žirafa Plastové balonky 100 ks

 

 

Plastový nočník/židlička Scarlett Méďa

Naučit děťátko na nočník je občas velmi obtížné. S naší novinkou plastovým nočníkem Scarlett Méďa se to jistě naučí. Tento nočník je  vyroben z kvalitního plastu ve veselých barvách. Během chvilky můžete proměnit nočník na židličku nebo ho sklopit úplně a mít z něho stoličku. Je velmi praktický a motivy medvídků zaručí, že si ho děti oblíbí.  
   

 Plastový nočník Scarlett Méďa  Plastový nočník Scarlett Méďa

 

Oblíbené hračky pro děti na zahradu

Mezi velmi oblíbené hračky patří plastový domečkem Scarlett Eda, děti v něm zažijí nevídané dobrodružství. A když přijdou kamarádi, stačí přidat plastovou ohrádku Scarlett Méďa, a zábava může začít,. Ohrádku můžete díky spojkám neustále rozšiřovat a vybírat můžete z barevné nebo béžové varianty. Výhodou domečku je jeho velmi snadné složení. 

 

Plastový domeček Scarlett Eda plastová ohrádka Scarlett Méďa
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.