NOVINKY - Přebalovací podložky Scarlett BIMBO!

Oblíbený design BIMBO nyní nabízí i krásné a praktické dětské přebalovací podložky Scarlett Bimbo. Připravili jsme pro vás jejich ukázku, včetně dalšího sortimentu Scarlet Bimbo.  

 

PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY SCARLETT BIMBO

Přebalovací podložky Scarlett Bimbo jsou nyní úplnou novinkou. Mají klasický rozměr 50 x 72 cm, výplň z dutého textilního vlákna a povrch je zhotoven z Polyvinylchloridové fólie (PVC). Je vhodná jak pro přebalovací komdy, tak i pro praktické přebalovací pulty, které jsou úspornější na místo. 

 

Podložka na komodu Scarlett Bimbo - bílá - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - zelená - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - modrá - 50 x 72 cm   Podložka na komodu Scarlett Bimbo - béžová - 50 x 72 cm

 

DĚTSKÉ POVLEČENÍ 2DÍLNÉ SCARLETT BIMBO

Dětské povlečení v našem internetovém obchodě je velmi kvalitní a příjemné na dotek. Zpracováváno je z té nejlepší bavlny a lze jej prát v pračce. Dvoudílná sada povlečení obsahuje povlečení na polštář i na peřinku v rozměrech 100 x 135 cm a 40 x 60cm. 

 

Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - růžová 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - zelená 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - modrá 100 x 135 cm   Dětské povlečení 2dílné - Scarlett Bimbo - béžová 100 x 135 cm 

 

SOUPRAVA DO POSTÝLKY 14DÍLNÁ SCARLETT BIMBO

Dětský pokojíček můžete kromě přebalovací podložky a komody nebo pultu vybavit i dětskou postýlkou. Do ní vám kromě klasického povlečení můžeme doporučit i tyto krásné dětské soupravy, které obsahují povlečení na peřinku, povlečení na polštářek, ochranný límec na čelo postýlky s výšivkou, výplň do ochranného límce na čelo postýlky, 5x ochranný límec na strany postýlky, 5x výplň do ochranného límce.

 

Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - růžová 100 x 135 cm   Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - zelená 100 x 135 cm   Souprava do postýlky 14dílná Scarlett Bimbo - modrá 100 x 135 cm

 

 

Přebalovací podložky na komody a stolky

Přebalovací podložky jsou vhodné jak na klasické přebalovací komody, tak i na pulty, či stolky. Zajistí komfort Vám i děťátku a přebalování si tak společně pokaždé užijete s úsměvem!

Podívejte se nyní i na naši nejnovější přebalovací komodu →

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.