NOVINKY TOHOTO MĚSÍCE! PŘEBALOVACÍ PULTY A KOMODY S VANIČKOU

 Mezi naše novinky patří přebalovací komoda s vaničkou Scarlett Ariel. Tato komoda díky svým pastelovým barvám oživí každý dětský pokojíček. Pod přebalovací podložkou se nachází vanička, která dělá z této přebalovací komody jedinečného pomocníka. Díky kolečkům s brzdou se s komodou velmi snadno manipuluje a úložný prostor v podobě šuplíků zaručí, že budete mít vše potřebné pro miminko na jednom místě a vždy po ruce. Velmi praktické jsou také odkládací pult např. na šampon a madlo na ručník. Pokud jste příznivci spíše světlé barvy můžete zvolit variantu v bílém provedení. 

 

Přebalovací komoda s vaničkou Ariel barevná   Přebalovací komoda s vaničkou Ariel bílá


 

 

 Přebalovací komoda Ariel bílá

 

 

Pokud řešíte v bytě každý kousek místa je pro vás ideálním řešením přebalovací pult s vaničkou Scarlett Florida. Jde o přebalovací pult s vaničkou, který můžete velmi rychle složit a uklidit. Díky lehké konstrukci jej můžete používat také na cestách. Součástí přebalovacího pultu je přebalovací podložka s veselými motivy, na kterou můžete použít prostěradlo,pro větší komfort vašeho miminka. Přebalovací pult má také vaničku s hadicí na odtok vody a polici na odkládání potřebných věcí vašeho miminka. Hrášková barva vaničky společně s chromem, tvoří velmi příjemnou barevnou kombinaci. Pult je k dostání také v béžovém provedení.

 

Přebalovací pult s vaničkou Florida zelený Přebalovací pult s vaničkou Florida béžový
 přebalovací pult s vaničkou Florida zelený  Přebalovací pult s vaničkou Florida zelený  přebalovací pult Florida béžový  přebalovací pult Florida béžový

 

 

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.