Plyma do kočárku se vrací do módy!

 

V kočárku stráví děťátko v prvních měsících života velkoučást dne. Zvláště, pokud se narodí na jaře, či v létě, je třeba kočárek vybavit tak, aby malému andílkovi nebo ani příliš teplo, ani chladno. I letní dny mohou být přeci jen chladné. Právě plymo do kočárku je v tu chvíli perfektní volbou! Pojďte si vybrat z naší barevné nabídky. 

Plymo do kočárku z hebké bavlny

Vybírat můžete jak z klasické krajkové varianty, tak i z dětských barevných kousků tak, jak vidíte v nabídce níže.

aktualita_04_2017_scarlett

 

PLYMA DO KOČÁRKU

Plymo do kočárku

Je libo bílou krajkovou klasiku? Pak si můžete zakoupit právě toto plymo do kočárku. I v dnešní době si ještě mnohé maminky potrpí na čistě bílou barvu, která se hodní univerzální výbavičky. Plyma do kočárků se vrací do módy, proto si můžete vybrat i jednu z šesti variant v nabídce níže. 

Co čtyřdílní souprava SCARLETT MĚSÍČEK obsahuje?

  • povlak na polštářek (37x37 cm)
  • výplň polštářku
  • povlak na peřinku (57x48 cm)
  • výplň peřinky
Ve stejném designovém provedení můžete dále zakoupit i zavinovačky, povlečení do postýlky, nebo do dětské kolébky. Prohlédněte si veškerý sortiment z řady SCARLETT MĚSÍČEK!

 

Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - béžová    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - bílá    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - cappuccino 
Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - modrá    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - růžová    Plymo 4dílné do kočárku - Scarlett Měsíček - zelená 
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.