Pohodlné přebalování a praktický kus nábytku v jednom!

Přebalování miminek je velmi náročnou činností. Péče o malé drobečky je zejména v prvních měsících jejich života velmi náročná. Právě proto jsou přebalovací komody velmi praktickým pomocníkem, který dopřeje komfort, bezpečí a pohodlí nejen dětem, ale především jejich rodičům!

Vyberte si přebalovací komody podle svého gusta!

Vyberte si podle svých představ komodu, která Vám bude sloužit po mnoho let. Nabízíme i praktické doplňky, jako jsou přebalovací podložky a příjemná prostěradla na ně.

 

aktualita_02_2017_scarlett

 

PŘEBALOVACÍ KOMODY

Kousek nábytku, jako jsou právě dětské přebalovací komody poslouží nejen prvních pár měsíců, kdy je lze využívat jako přebalovací pult. Službu udělají i po mnoho let po té, kdy už přebalovat není potřeba, a to jako prádelník, nebo úložný prostor pro další maličkosti v dětském pokojíčku. Vybírat můžete z různých typových provedení i barevných zpracování.

Komoda Scarlett Jakub bílá   Komoda Scarlett Jakub buk
Komoda Scarlett Jakub bílá    Komoda Scarlett Jakub buk 

 

Komoda Míša bílá   Komoda Míša buk   Komoda Míša olše   Komoda Míša světlý dub
Komoda Míša bílá    Komoda Míša buk    Komoda Míša olše    Komoda Míša světlý dub 

 

Komoda Scarlett bílá   Komoda Scarlett buk   Komoda Scarlett světlý dub
Komoda Scarlett bílá    Komoda Scarlett buk    Komoda Scarlett světlý dub 

 

Komoda Scarlett olše   Komoda Scarlett wenge - bílá   Komoda Scarlett buk
Komoda Scarlett olše     Komoda Scarlett wenge - bílá    Komoda Scarlett buk 

 

PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY

Přebalovací podložky jsou měkké a vypolstrované tak, aby děťátku poskytly pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých velikostí a barevných motivů, které podněcují dětskou vnímavost. Na výběr máte i varianty s tvrdou podložkou a vyztuženými boky.

Podložka na komodu - bílá - 74 x 72 cm    Podložka na komodu Scarlett Ála - růžová - 49 x 73    Podložka na komodu Scarlett Ena - dingo modrá - 50 x 74 cm    Podložka na komodu Scarlett Nata - dingo oranžová - 50 x 72 cm  

 

PROSTĚRADLA NA PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY

Není nic horšího, než chladná přebalovací podložka, na kterou se lepí dětský zadeček. Aby bylo přebalování pro Vaše děťátko ještě příjemnější, můžete si nyní k dětským přebalovacím komodám pořídit i podložky včetně prostěradla. Na výběr je několik barev v univerzálním rozměru 85 x 55cm.

             
Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - bílá 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - modrá 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - oranžová 85 x 55 cm    Prostěradlo na přebalovací podložku nebo matraci do kolébky či koše - růžová 85 x 55 cm 
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.