Praktické kvalitní dřevěné jídelní židličky pro nejmenší.

Máte malé dítě, ale už pomalými krůčky se blíží k tomu, že bude sedět? Pokud vaše dítě už dělá takové pokroky, je na čase pořídit mu vhodnou jídelní židličku. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro vás zařadili jídelní židličky Scarlett, které jsou vyrobené ze dřeva, jsou kvalitní a splňují veškeré normy. Jedná se navíc o produkty, které jsou vyrobené na území ČR. Jestliže chcete pro Vaše děti jen to nejlepší, zaručeně si zde přijdete na své.

Jídelní židličky Scarlett z masivu

Veškeré jídelní židličky Scarlett, které zde vidíte, máme pro Vás připraveny skladem a k možné rychlé expedici. Vybírat si můžete z různého barevného provedení dřeva, aby se Vám jídelní židlička skvěle hodila k celkovému interiéru. Na výběr máte i různé vložky do židliček, které zvýší židličce komfort. Chcete pro Vaše dítě to nejlepší a chcete, aby se postupně naučilo stolovat? Základem jsou jídelní židličky Scarlett, které jsou dokonalou imitací typického jídelního stolu, akorát v menším provedení. Neváhejte a nechte se inspirovat naší nabídkou. Inspirujte se originálním českým sortimentem, který je zcela nezávadný. Vybírat si můžete z různých barevných provedení, abyste popřípadě mohli vše v domácnosti barevně sladit.

 

 

Dřevěná židlička - Scarlett kombi
- masiv borovice
Dřevěná židlička - Scarlett kombi
- olše - masiv borovice
Dřevěná židlička - Scarlett kombi
- masiv borovice - wenge
Dřevěná židlička - Scarlett kombi - masiv borovice Dřevěná židlička - Scarlett kombi - olše - masiv borovice Dřevěná židlička - Scarlett kombi - masiv borovice - wenge

 

PVC vložka do židliček
- Scarlett kombi - zelená
PVC vložka do židliček
- Scarlett kombi - béžová
PVC vložka do židliček
- Scarlett kombi - modrá
PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - zelená PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - béžová PVC vložka do židliček - Scarlett kombi - modrá
Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.