Soutěž o luxusní dětskou deku PINA

 

soutez_pina_kosik

Připravili jsme pro vás:

SOUTĚŽ O LUXUSNÍ DĚTSKOU DEKU PINA v hodnotě 1.555 Kč.

 https://www.scarlett.cz/zinenky-a-hraci-podlozky/hraci-deka-scarlett-pina-cervena/

 

Podmínkou zařazení do soutěže je nákup na webu scarlett.cz v minimální hodnotě 3 000 Kč.

Soutěž probíhá od 22.6.2020 do 12.7.2020. 

Všichni soutěžící, kteří splní podmínku nákupu (viz výše) budou zařazeni do slosování, které proběhne v následujících dnech.

Vylosovaný výherce získá dětskou deku Scarlett PINA v červené barvě v hodnotě 1 555,-

 

Další ujednání:

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena se sociálními sítěmi Facebook a Instagram a tyto za ni ani za nároky z ní plynoucí nikterak neodpovídají. Informace poskytujete v rámci soutěže pořadateli a nikoli provozovatelům sociálních sítí. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli soutěže.

Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním nebo jiném obdobném poměru k pořadateli a/nebo společnostem a osobám podílejícím se na přípravě a organizaci soutěže, nebo jsou sami těmito osobami a/nebo jsou těmto osobám blízké v souladu s ustanovením § 22 č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Soutěže se nemohou dále zúčastnit osoby, které jsou v dodavatelsko-odběratelském vztahu k pořadateli a dále osoby jim blízké. Soutěžící, kteří nedodrží uvedené podmínky, budou ze soutěže vyloučeni.

Výhra bude výherci zaslána poštou na jím sdělenou adresu na náklady pořadatele. V případě, že se výherci nepodaří doručit výhru na jím uvedenou adresu nebo výherce ve lhůtě dle výzvy pořadatele nesdělí svoje kontaktní údaje, zaniká nárok výherce na získání této výhry. Pořadatel soutěže nenese žádnou odpovědnost za nefunkčnost kontaktního e-mailu či poštovní adresy, nebo jiný důvod, pro který nebude možné výherce kontaktovat. Nepřevzaté výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním účelům pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za ztrátu, poškození či jiné problémy s nedoručením ze strany doručovatelské firmy.

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.