Dětské kolébky

Nabízíme kvalitní dřevěné dětské kolébky Scarlett. Pokud Vaše miminko uklidňuje houpavý pohyb, na který bylo zvyklé z bříška, pak je ideální volbou pro první měsíce života dětská kolébka, kterou můžete mít kdykoliv nablízku, protože je snadno přemístitelná díky kolečkům. 

Pokud Vaše miminko uklidňuje houpavý pohyb, na který bylo zvyklé z bříška, pak je ideální volbou pro první měsíce života dětská kolébka Scarlett.  Děťátko můžete mít kdykoli nablízku, protože kolébka je díky svým kolečkům snadno přemístitelná.  Dětské kolébky Scrlett jsou vyráběné z kvalitního dřeva, takže jsou pro Vaše miminko zcela nezávadné. V prvních měsících života Vašeho miminka se dá kolébka dětská Scarlett využít i místo klasické postýlky.  Kolébku si můžete i krásně vyzdobit a buď povlečením do kolébky nebo krásným nebesy.

 
160
295011602950
Značky
Barva
Materiál
Rozměr

Stránka 1 z 3 - 69 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 69 položek celkem

Tento web používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby.  Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete ZDE.