Jak vybrat správnou postýlku pro vaše dítě?

S výsuvnou bočnicí nebo vyndavacími příčkami? Nebo snad s úplně odnímatelným bočním panelem? Ano, jsme u dětských postýlek.

Jaké jsou hlavní rozdíly v těchto postýlkách?

Dětská postýlka s výsuvnou bočnicí 

Dětské postýlky s vysouvací bočnicí jsou pravděpodobně jedny z nejvyhledávanějších dětských postýlek. Jejich výhodou je, že jedna strana je výsuvná, což umožňuje lepší přístup k ležícímu dítěti. Rodiče pečující o své dítě a zvedající je z nejnižší polohy postýlky často trpí bolestmi zad a stěžují si i na bolesti hlavy. Proč si tedy neulevit výběrem správné postýlky?

  • nastavitelná bočnice
  • stahovací bočnice

 7668-2

 

Postýlky s vyndavacími příčkami

Tyto praktické a bezpečné postýlky oceníte zejména tehdy, když je vaše dítě ještě malé. V této době je schopno samo z postýlky vylézt a dokonce vlézt, samozřejmě bez pomoci a dohledu rodičů. Z boku postýlky lze odstranit několik příček a vytvořit tak průlez. Zároveň zbývající příčky chránění dítě během spánku!

  • nastavitelný průlez
  • vyjímatelné příčky

 3071-2

 

Dětské postýlky s výsuvnou bočnicí a odnímatelným bokem

Postýlky s odnímatelnými bočnicemi ocení zejména maminky, které kojí celou noc, chtějí mít své miminko nablízku a na dosah, ale zároveň chtějí zajistit, aby se ony i jejich dítě vyspaly bezpečně a měly dostatek prostoru. Díky možnosti zasunout celou bočnici pod postýlku vznikne pohodlný a bezpečný prostor chráněný zbytkem přepážek. Zároveň můžete postýlku přisunout k posteli a mít tak své děťátko po celou noc přímo vedle sebe. Nehrozí, že by bítě usnulo, nebo se tísnilo v prostoru velké postele.

 3822-4

NÁŠ PRŮVODCE:

V naší nabídce si můžete vybrat postýlky podle typu, barvy i materiálu. Vše záleží jen na vašem výběru. K postýlce si samozřejmě můžete dokoupit i další příslušenství jako jsou kolečka, válendové bočnice, matrace nebo potahy na matrace, moskytiéry a mnoho dalšího. Určitě je vhodné zvolit kvalitní lůžkoviny do postýlky, které zde také najdete v té nejlepší kvalitě.