Jaký vybrat přebalovací pult či komodu?

Čekáte přírůstek do rodiny a řešíte, co vše si budete muset pořídit? Tento článek je opět zaměřený na tipy a rady pro budoucí maminky nebo tatínky. Jednou z důležitých věcí je bezesporu takzvaný přebalovák. Jak ale vybrat správný přebalovací pult? Na co při jeho výběru brát ohled? Čeho se naopak vyvarovat? A proč byste si ho měli vůbec pořizovat? 

Vyberte si správný přebalovací pult!

Přebalovací komody a pulty jsou ideální, protože poskytnou perfektně připravené místo nejen pro přebalování, ale i pro převlékání, či péči po koupeli. V sortimentu lze najít mnoho druhů, které jsou řešeny tak, aby obstály v požadovaných podmínkách. Pojďme si je jednotlivě ukázat, abyste si mohli vybrat takový, který bude vyhovovat přesně Vám! 

Komoda Laura - bílá

Máte dost místa v pokojíku? Klasické přebalovací komody nezklamou!

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná

Pokud máte dostatek prostoru, doporučujeme pořídit bytelnou přebalovací komodu. Ty klasické si můžete prohlédnout níže. Pro všechny, kteří tolik místa nemají a přesto chtějí komodu a ne přebalovací pult, můžeme doporučit důmyslně řešenou a odlehčenou plastovou přebalovací komodu Ariel s vaničkou!

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL

Komoda je vybavena kolečky s brzdou. Lze ji tedy velmi jednoduše přesouvat dle potřeby. Po odklopení tvarovaného přebalovacího pultu se zpřístupní vanička. Pro přebalování slouží tvarovaná přebalovací podložka s pevnou deskou. Povrch podložky je vyroben z bezpečného PVC nejvyšší kvality, neobsahující ftaláty, je omyvatelná a lehce se udržuje v čistotě. Pro koupání je pod přebalovací podložkou umístěna velká vanička. K dispozici jsou dále 4 prostorné zásuvky. 

Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná   Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná   Přebalovací plastová komoda s vaničkou Scarlett ARIEL - barevná

 

Tyto propracované přebalovací komody jsou asi jednou z nejideálnějších variant vůbec. Poslouží vám doslova jako řešení 2 v 1. Zprvu je využijete jako místo pro péči o miminko a to nejen při samotném přebalování, ale i u převlékání nebo při dětských masážích, které miminka po koupeli zbožňují!

A co s takovou komodou, až děťátko povyroste a vy už nebudete potřebovat místo pro přebalování? Je to velmi snadné! Jednoduše sejmete přebalovací podložku a dál budete přebalovací komodu využívat jako klasický kus nábytku v dětském pokojíku. Vhod přijdou pro uložení oblečení, ale poslouží i pro hračky a pro mnoho jiného.

V sortimentu značky Scarlett najdete přebalovací komody z kvalitního bukového dřeva, ale i z laminátu, který je daleko lehčí a nabízí i možnost zpracování designového vzhledu v různých dekorech. Vybrat si můžete z provedení se šuplíky, nebo i s praktickou přihrádkou, kam můžete uložit nejčastěji používané věcičky, které potřebujete mít okamžitě po ruce. 

V našem internetovém obchodě můžete zakoupit například tyto přebalovací komody:

Komoda Scarlett Rena - bílá   Komoda Scarlett - laminát - světlý dub   Komoda Scarlett Jakub - bílá

 

Komoda Pepíček přírodní - masiv borovice   Komoda MÍŠA - bílá (laminát)   Komoda Scarlett - wenge - bílá (MDF)

 

Bojujete s prostorem a chcete pohodlně přebalovat? Vše vyřeší praktické přebalovací pulty!

 2019-03-18_105558

Pokud nemáte zrovna extra velký dům nebo byt a jste vděční za každý centimetr, velké a objemné komody si asi dovolit nemůžete. Přesto se myšlenky na "přebalovák" nemusíte vzdávat. I pro vás jsou tu možnosti, jak vše vyřešit a i tak ale máte stále možnost volby! Vhod vám přijdou určitě přebalovací pulty, které jsou na míst daleko nenáročnější.

Vybrat si můžete opět z různých provedení. Zde na obrázku je velmi designový přebalovací pult Scarlett Jáš, který má pod přebalovací podložkou dvě otevřené police po celé ploše.  Do nich můžete uložit například čisté plínky, vlhčené ubrousky, krémy a masti, které dennodenně využíváte, ale například i pár základních kousků oblečení, které je třeba mít ihned po ruce, pokud by se stala malá nehoda.

Přebalovací pul má praktická kolečka, proto s ním můžete přejet tam, kam zrovna potřebujete a můžete ho mít snadno po ruce kdekoliv. Během dne třeba v obývacím pokoji, večer vedle koupelny, v noci v dětském pokojíčku. Záleží jen na vás, jaké rituály si nastavíte. Jedno je však jistě, přebalovací pulty výrazně zkvalitní a usnadní péči o vaše miminko.

 

Co dělat v případě, že místa máte opravdu žalostně málo místa?

Jednou z variant pro ty, kteří trpí nedostatkem prostoru, nebo si chtějí komfortní přebalování užívat i na cestách, je například přebalovací pult s vaničkou Scarlett FLORIDA. Tento skládací přebalovací pult je neuvěřitelně lehký a zabere velmi málo místa. Hravě ho můžete složit a postavit třeba za dveře, nebo za skříň, či složit pod postel. praktický je i na cestování a to nejen díky hmotnosti nebo možnosti složení, ale také díky zabudované vaničce!

Pro přebalování slouží tvarovaná přebalovací podložka s pevnou deskou. Povrch podložky je vyroben z bezpečného PVC nejvyšší kvality, neobsahující ftaláty, je omyvatelná a lehce se udržuje v čistotě. Spodní pevná deska je vyrobena z materiálu MDF a je potažena také PVC fólií. V případě koupání je pod přebalovací podložkou umístěna vanička s hadicí pro odtok vody - hadici je možné nasměrovat k nádobě (kbelík, vana, umyvadlo atd.), do které budete vodu odpouštět. Praktická spodní deska  je umístěna pod vaničkou a slouží jako police s vysokými boky pro uložení všeho potřebného pro každodenní péči o Vaše miminko. Po použití je možné přebalovací pult velmi lehce složit a použít jen v případě potřeby, nebo ho použít jako cestovní.

 

Přebalovací pult s vaničkou Scarlett FLORIDA – zelený   Přebalovací pult s vaničkou Scarlett FLORIDA – zelený  

Přebalovací pult s vaničkou Scarlett FLORIDA – zelený

 

Nejúspornější varianta - přebalovací desky a přebalovací podložky: 

V momentě, kdy nemáte absolutně na výběr, představují skvělé řešení alespoň přebalovací desky na postýlku nebo samostatné přebalovací podložky, které můžete umístit kamkoliv - na pračku, na kuchyňský stůl, na současné vybavení v pokojíčku. Zkrátka nabízí takzvaně hodně muziky za málo peněz.

Vybrat si můžete různá provedení. Přebalovací desky nabízíme v dřevěném i plastovém provedení. Přebalovací podložky si můžete vybrat s pevnou nebo měkkou vložkou a různých rozměrech i barevných variantách.

Přebalovací pulty na postýlku: 

Přebalovací pult OGY Scarlett na postýlku - bílý   Přebalovací pult OGY Scarlett na postýlku - bílý   Plastový turistický přebalovací pult Scarlett Joly - modrý

 

Přebalovací podložky: 

Podložka na komodu Scarlett Bimbo - bílá - 50 x 72 cm     Podložka na komodu Scarlett Nata - dingo modrá - 50 x 72 cm    Přebalovací podložka měkká Scarlett Oslík 70 x 50 cm - bílá