Jakou vybrat velikost dětské postýlky?

Dětské postýlky jsou samozřejmě nejdůležitější v prvních měsících, kdy miminko přijde na svět. Avšak jejich výběr není dobré podceňovat, protože tenhle kousek nábytku budete využívat několikrát denně a je tedy třeba důkladně se zamyslet nad tím, co od dětské postýlky očekáváte.

Malé, větší i postýlky k posteli rodičů

Náš internetový obchod nabízí mnoho modelů, variant i materiálů a barevných zpracování a především různé velikosti. Vybrat si je tedy velice snadné a to i díky přehlednému řazení a možnosti filtrování. Pojďme si tedy nyní říct, jak vybrat správnou velikost dětské postýlky!

Dětské postýlky Scarlett 

 

 

Dětské postýlky Scarlett BABY k posteli rodičů

Dětské postýlky Scarlett BABY k posteli rodičů

Dětské postýlky Baby mají zmenšenou velikost 90 x 41 cm a jejich největší výhodou je to, že je lze úplně přisunout k vaší manželské posteli v ložnici a navíc je k vaší posteli připevnit velmi snadným způsobem, takže se plocha postele nebude rozjíždět. V prvním období po narození miminka je třeba mít miminko na dosah, zejména v noci při častém kojení. Pokud jste rozhodnuti mít děťátko u sebe v ložnici a chcete jej mít co nejblíže, je to ideální volba. Nemusíte mít strach, že malého drobečka v noci zalehnete a zároveň ho máte hned vedle sebe. Ohled na váš komfort při spánku je na místě, protože dobře odpočatá a spokojená maminka je pro miminko tou nejlepší!

 

Dětská postýlka Scarlett Baby Ana (buk), st. bok - přírodní 90 x 41 cm   Dětská postýlka Scarlett Baby Ana (buk), st. bok - ořech 90 x 41 cm   Dětská postýlka Scarlett Baby Ana (buk), st. bok - bílá 90 x 41 cm

 

Dětská postýlka k posteli rodičů BABY Scarlett ECO (borovice), st. bok - 90 x 41 cm   Dětská postýlka k posteli rodičů BABY Scarlett (borovice), st. bok - bílá 90 x 41 cm   Dětská postýlka k posteli rodičů BABY Scarlett (borovice), st. bok - přírodní 90 x 41 cm

 

 

Dětské postýlky 120 x 60 cm

Dětské postýlky s rozměrem 120 x 60 cm jsou nejrozšířenějším rozměrem vůbec. Představují ideální variantu pro několik prvních měsíců a děťátko je může využívat až do období dvou až tří let. Široký výběr barevných variant i materiálu doplňují možnosti provedení. Vybrat si můžete jak postýlky s vyndavacími příčkami, tak se stahovacím bokem, nebo se zcela odnímatelným bokem, které jsou také vhodné jako postýlky k posteli rodičů. I po přesunutí do dětského pokojíčku budou tyto postýlky pro děťátko pohodlné a zajistí mu komfortní spánek a odpočinek během dne i po celou noc.

Díky rozměrům tak postýlky 120 x 60 cm představují ideální kompromis na celou dobu - v prvních měsících vám v ložnici nezaberou příliš místa a i po přeložení do pokojíčku poskytnou dostatečně velkou plochu pro spokojený spánek vašeho děťátka.

 

Postýlka s odnímatelným bokem - Scarlett JARDA - bílá 120 x 60 cm   Dětská postýlka Scarlett se šuplíkem a stahovacím bokem 120 x 60 cm   Postýlka s odnímatelným bokem Scarlett LAURA buk ořech 120 x 60 cm   Dětská postýlka Scarlett DOMINIK s vyndavacími příčkami buk - bílá 120 x 60 cm

 

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.scarlett.cz/user/shop/big/2893_detska-postylka-se-stahovacim-bokem-scarlett-misa--buk-wenge-120-x-60-cm.jpg?57a19edc   Dětská postýlka - Scarlett ATLANTA (buk), stahovací bočnice - přírodní 120 x 60 cm   Dětská postýlka s vyndavacími příčkami Scarlett ALEK (borovice) - ECO 120 x 60 cm   Dětská postýlka se stahovacím bokem - Scarlett ALEK ECO (borovice) - přírodní 120 x 60 cm

 

 

Dětské postýlky 140 x 70 cm

V naší nabídce najdete i dětské postýlky s rozměrem 140 x 70 cm. Jedná se o větší postýlky, které se v poslední době těší také velké oblibě, i když nejsou tolik rozšířené. Naše značka Scarlett má pro vás dvě varianty dětské postýlky 2v1 s názvem KACPER. A proč vlastně 2v1? Tato postýlka je díky své pevné konstrukci a větším rozměrům vhodná pro děti až do šesti let. V prvních měsících vám poslouží jako klasická dětská postýlka, později můžete vyndat příčky pro snadnější průlez do postýlky i ven z ní pro malé dětičky, které už umí chodit a v momentě, kdy už váš malý předškolák spinká v pokojíčku zcela sám celou noc, můžete sejmout obě dvě bočnice a rázem máte klasickou malou dětskou postel. Vybavit ji lze i pomocnými bočnicemi, které také najdete v našem sortimentu.

Díky své variabilitě nabízí dětské postýlky 140 x 70 cm dlouhou dobu využití od narození děťátka až do předškolního věku. Zakoupit lze i kolečka, která velice usnadní manipulaci s postýlkou po bytě nebo po vašem domě.

 

Dětská postýlka 2v1 - Scarlett KACPER (borovice) - přírodní 140 x 70 cm   Dětská postýlka 2v1 - Scarlett KACPER (borovice) - bílá 140 x 70 cm

 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ K DĚTSKÝM POSTÝLKÁM SCARLETT

Naše zkušenosti s dětskými postýlkami jsou velmi bohaté. Proto je pro nás na prvním místě bezpečnost a kvalita provedení! Dobře ale také víme, co maminky ocení a proto v naší nabídce najdete i mnoho dalšího! Nejen kvalitní matrace do postýlek, ale i přídavná kolečka, praktické klíny do postýlky a také přídavné bočnice k postýlkám, které lze po odejmutí bočnice připevnit k dětské postýlce a zajistit tak vašemu děťátku bezpeční i když už je zcela samostatné. Praktickým doplňkem je také nastavovací přebalovací pult na postýlku, který představuje naši letošní novinku!

 

Válendová bočnice k postýlce Scarlett MICHAL/ADRA buk - přírodní   Přebalovací pult OGY Scarlett na postýlku - přírodní   Válendová bočnice Scarlett Atlanta - přírodní

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení