Jakou vybrat velikost dětské postýlky?

Dětské postýlky jsou samozřejmě nejdůležitější v prvních měsících, kdy miminko přijde na svět. Avšak jejich výběr není dobré podceňovat, protože tenhle kousek nábytku budete využívat několikrát denně a je tedy třeba důkladně se zamyslet nad tím, co od dětské postýlky očekáváte.

Malé, větší i postýlky k posteli rodičů

Náš internetový obchod nabízí mnoho modelů, variant i materiálů a barevných zpracování a především různé velikosti. Vybrat si je tedy velice snadné a to i díky přehlednému řazení a možnosti filtrování. Pojďme si tedy nyní říct, jak vybrat správnou velikost dětské postýlky!

280 

 

 

2712_postylka_baby_II_II

Dětské postýlky Scarlett BABY k posteli rodičů

 Dětské postýlky Baby mají zmenšenou velikost 90 x 41 cm a jejich největší výhodou je to, že je lze   úplně přisunout k vaší manželské posteli v ložnici a navíc je k vaší posteli připevnit velmi snadným   způsobem, takže se plocha postele nebude rozjíždět. V prvním období po narození miminka je třeba   mít   miminko na dosah, zejména v noci při častém kojení. Pokud jste rozhodnuti mít děťátko u sebe v   ložnici   a chcete jej mít co nejblíže, je to ideální volba. Nemusíte mít strach, že malého drobečka v noci   zalehnete a zároveň ho máte hned vedle sebe. Ohled na váš komfort při spánku je na místě, protože   dobře odpočatá a spokojená maminka je pro miminko tou nejlepší!

 

 

 

Dětské postýlky 120 x 60 cm

Dětské postýlky s rozměrem 120 x 60 cm jsou nejrozšířenějším rozměrem vůbec. Představují ideální variantu pro několik prvních měsíců a děťátko je může využívat až do období dvou až tří let. Široký výběr barevných variant i materiálu doplňují možnosti provedení. Vybrat si můžete jak postýlky s vyndavacími příčkami, tak se stahovacím bokem, nebo se zcela odnímatelným bokem, které jsou také vhodné jako postýlky k posteli rodičů. I po přesunutí do dětského pokojíčku budou tyto postýlky pro děťátko pohodlné a zajistí mu komfortní spánek a odpočinek během dne i po celou noc.

Díky rozměrům tak postýlky 120 x 60 cm představují ideální kompromis na celou dobu - v prvních měsících vám v ložnici nezaberou příliš místa a i po přeložení do pokojíčku poskytnou dostatečně velkou plochu pro spokojený spánek vašeho děťátka.

3822-3_postylka-s-odnimatelnym-bokem-scarlett-vista-buk-bila-120-x-60-cm

 

 

 

 

Dětské postýlky 140 x 70 cm

V naší nabídce najdete i dětské postýlky s rozměrem 140 x 70 cm. Jedná se o větší postýlky, které se v poslední době těší také velké oblibě, i když nejsou tolik rozšířené. Naše značka Scarlett má pro vás dvě varianty dětské postýlky 2v1 s názvem KACPER. A proč vlastně 2v1? Tato postýlka je díky své pevné konstrukci a větším rozměrům vhodná pro děti až do šesti let. V prvních měsících vám poslouží jako klasická dětská postýlka, později můžete vyndat příčky pro snadnější průlez do postýlky i ven z ní pro malé dětičky, které už umí chodit a v momentě, kdy už váš malý předškolák spinká v pokojíčku zcela sám celou noc, můžete sejmout obě dvě bočnice a rázem máte klasickou malou dětskou postel. Vybavit ji lze i pomocnými bočnicemi, které také najdete v našem sortimentu.

Díky své variabilitě nabízí dětské postýlky 140 x 70 cm dlouhou dobu využití od narození děťátka až do předškolního věku. Zakoupit lze i kolečka, která velice usnadní manipulaci s postýlkou po bytě nebo po vašem domě.

9130-1_2341-postylka-perta-buk-140x70-prirodni-ii-med

 

  

PŘÍSLUŠENSTVÍ K DĚTSKÝM POSTÝLKÁM SCARLETT

Naše zkušenosti s dětskými postýlkami jsou velmi bohaté. Proto je pro nás na prvním místě bezpečnost a kvalita provedení! Dobře ale také víme, co maminky ocení a proto v naší nabídce najdete i mnoho dalšího! Nejen kvalitní matrace do postýlek, ale i přídavná kolečka, praktické klíny do postýlky a také přídavné bočnice k postýlkám, které lze po odejmutí bočnice připevnit k dětské postýlce a zajistit tak vašemu děťátku bezpeční i když už je zcela samostatné. Praktickým doplňkem je také nastavovací přebalovací pult na postýlku, který představuje naši letošní novinku!

727-18509